iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 12. 2011
13:00 na ČT2

1 2 3 4 5

6 hlasů
1712
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Streetchurch — Nové zvony ve Veselí nad Moravou — Svatocecilské setkání — Benediktus — Seznamte se – Michael Vidura — Tak to vidím já – prosincový fejeton Hany Pinkerové — Pozvánky

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Streetchurch

  0:50 do playlistu

  Streetchurch
  Street church je projekt, který slouží mladé generaci jako prevence drogové a kriminální činnosti. Kreativním způsobem spojuje streetovou kulturu a poselství Bible a přináší pestrou škálu pravidelných akcí. Street church je projekt, který je postavený na křesťanských hodnotách a je určen všem bez rozdílu věku, pohlaví či vyznání!

 • Nové zvony ve Veselí nad Moravou

  4:58 do playlistu

  Nové zvony ve Veselí nad Moravou
  Veselí nad Moravou letos slaví 750 let od první historické zmínky. A když sláva, tak pořádná. Po bezmála sedmdesáti letech nebudou na věžích místního kostela chybět zvony. Byli jsme u jejich žehnání, náročné instalaci i premiérovém slavnostním vyzvánění.

 • Svatocecilské setkání

  8:55 do playlistu

  Svatocecilské setkání
  Svatocecilské setkání je jednou z mála příležitostí, kdy se mohou setkat varhaníci a chrámoví hudebníci z celé republiky a společně tak oslavit svátek své patronky svaté Cecilie. Letos spolu s nimi rozezněly svatopetrskou katedrálu i biblické písně v podání významného operního pěvce Richarda Nováka.

 • Benediktus

  13:02 do playlistu

  Benediktus
  Občanské sdružení Benediktus je sdružení lidí, kteří na základě křesťanských hodnot žijí život ve společenství zdravých lidí a lidí s postižením. Skrze vztahy v tomto společenství se snaží odkrývat hluboké životní hodnoty a jedinečnost každého člověka. Natáčeli jsme s nimi v Chotěboři a Modletíně.

 • Seznamte se – Michael Vidura

  17:16 do playlistu

  Seznamte se – Michael Vidura
  Od narození na vozíku a přesto schopen obdarovávat své okolí – to je Michael Vidura. Režíruje v divadle, pořádá tábory a zájezdy pro zdravé i postižené, vytváří webové stránky. Víra mu prý pomáhá nelitovat se.

 • Pozvánky
 • Tak to vidím já – prosincový fejeton Hany Pinkerové

Přehrát vše

Související