iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 11. 2011
12:30 na ČT2

1 2 3 4 5

10 hlasů
2726
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Thomas Graumann — Klarisky v Soběšicích — Nadace Cesta 121 — Tarsan — Seznamte se: Vojtěch Vágai – římskokatolický kněz, farnost Bechyně — Jak to vidím já

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Thomas Graumann

  0:46 do playlistu

  Thomas Graumann
  Vyprávění o dramatických životních osudech je nejen dech beroucí zkušeností, ale také zdrojem poučení a inspirace pro život každého z nás. A tohle dobře vědí i organizátoři projektu INRI road v Brně. Zvou proto na pravidelná setkávání „Tváří v tvář“ osobnosti, které mají co říct. Před nedávnem to byl brněnský rodák Thomas Graumann, patřící mezi takzvané Wintonovy děti.

 • Klarisky v Soběšicích

  5:00 do playlistu

  Klarisky v Soběšicích
  Klarisky žijí v přísné klauzuře, proto se s nimi takřka nesetkáte. Výjimkou jsou pouze významné události, jako byla oslava v soběšickém klášteře, kde si připomněli osmisté výročí narození svaté Anežky České, která tento řád přivedla do českých zemí.

 • Nadace Cesta 121

  8:14 do playlistu

  Nadace Cesta 121
  Většina stárnoucích kněží se více než ostatní senioři potýká se samotou. A právě jim pomáhá občanské sdružení Cesta 121. Organizuje pro ně poutě, shání finanční prostředky na léky, operace a lázeňské pobyty, ale hlavně jim dává pocit, že tu pro ně stále někdo je, že jsme na ně nezapomněli.

 • Tarsan

  13:17 do playlistu

  Tarsan
  „Divadlo a zvláště hudební, je jednou z nejlepších možností, jak se můžeme podělit o svou víru a obohatit okolí,“ říkají členové společenství, které se pojmenovalo Spojené farnosti. V dubnu 2011 měl premiéru jejich zatím poslední muzikál Tarsan.

 • Seznamte se: Vojtěch Vágai – římskokatolický kněz, farnost Bechyně

  18:28 do playlistu

  Seznamte se: Vojtěch Vágai – římskokatolický kněz, farnost Bechyně
  Vojtěch Vágai je jedním z mála romských duchovních u nás. V dětství se s tím, že má romské kořeny, musel často potýkat, stal se obětí posměchu i šikany. O jeho hledání cesty k Bohu i do kněžského semináře, jsme si s ním povídali v Bechyni, kde nyní působí.

 • Jak to vidím já

  23:14 do playlistu

  Jak to vidím já
  Fejeton Vlastimila Fürsta – Podíval jsem se z hory

Přehrát vše

Související