iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 11. 2011
12:25 na ČT2

1 2 3 4 5

5 hlasů
2487
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Elias Vella v želivském klášteře — Multicamp — Fatym — Seznamte se: Adam Wolny – zpěvák, skladatel, minorita — Kdo to byl svatý Martin — Jak to vidím já

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Elias Vella v želivském klášteře

  0:51 do playlistu

  Elias Vella v želivském klášteře
  V želivském klášteře se konal týden modliteb, meditací a klidu. Duchovní cvičení přijel do Česka vést jeden z nejznámějších exorcistů a prezident Diecézní komise pro satanismus a okultismus – Elias Vella. Otec Elias Vella sa narodil 28. 2. 1941 na Maltě v St. Paul's Bay. Je členem řehole františkánů. V roce 1965 ukončil studium teologie na Lateránské univerzitě v Římě a po studiu přednášel teologii v semináři. Nyní je dvanáctým rokem hlavním exorcistou své diecéze a zároveň presidentem Diecézní komise pro okultismus a satanismus. Je autorem mnoha knih na různá témata duchovního života. Většinu času tráví na cestách po celém světě, vede exercicie a semináře převážně na téma vnitřní uzdravení. Z jeho knih vyšly v češtině např. Ježíš – Lékař těla i duše, Duch svatý – Pramen Života, Svatost je pro každého, Zakotvit svůj život Bohu nebo nově (r. 2009) O Satanovi.

 • Multicamp

  4:57 do playlistu

  Multicamp
  Sexuální chaos a vše s ním spojené, to bylo hlavním tématem letošního setkání mladých z Křesťanských sborů, kteří se sjeli do Vsetína na Multicamp. Na pětidenní akci se zamýšleli nad vztahy mezi partnery, rodinou a sexualitou v moderní době.

 • Fatym

  8:33 do playlistu

  Fatym
  Podobně aktivní farní tým jako ten ve Vranově nad Dyjí byste v pohraničí hledali těžko. Několik kněží, jáhnů, katechetek a dalších spolupracovníků se tu stará o vydávání časopisu, provozuje vlastní internetovou televizi, organizuje lidové misie a dokonce si adoptovali i opuštěnou farnost na severu Čech.

 • Seznamte se: Adam Wolny – zpěvák, skladatel, minorita

  14:27 do playlistu

  Seznamte se: Adam Wolny – zpěvák, skladatel, minorita
  Jako zpěvák, kytarista a spoluautor stojí za jedním z nejzajímavějších alb moderní křesťanské hudby, která u nás byla v posledních letech vydána. S Adamem Wolnym jsme se vydali do nahrávacího studia, kde toto album vznikalo, i do minoritského kláštera v Brně, kde se věnuje pastoraci a práci s mládeží.

 • Kdo to byl svatý Martin

  19:06 do playlistu

  Kdo to byl svatý Martin
  Také si kdykoliv během roku rádi dáte červené nebo bílé víno? Mladé svatomartinské, které zraje ve sklepích pouze několik týdnů, se otevírá každoročně 11. listopadu. O svatomartinské tradici si můžete vše podstatné přečíst v nové brožurce, kterou vydal František Odehnal, mimo jiné i autor publikace Poutní místa Moravy a Slezska.

 • Jak to vidím já

  22:56 do playlistu

  Jak to vidím já
  Fejeton Hany Pinknerové – Svatební

Přehrát vše

Související