iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 6. 2011
17:55 na ČT2

1 2 3 4 5

4 hlasy
2218
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Noc kostelů Brno — Noc kostelů Praha — Kongres o Božím milosrdenství — Muzikanti dětem — Škola svatého Augustina Praha — Seznamte se: Vladimír Smékal — Fejeton Hany Pinknerové

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Noc kostelů Brno

  0:53 do playlistu

  Noc kostelů Brno
  Výjimečnou příležet navštívit kostely a modlitebny v noci si ani letos nenechaly ujít tisíce lidí po celé republice. Během první česko-slovenské Noci kostelů otevřelo své brány veřejnosti kolem tisíce kostelů a modliteben. V Brně lákaly výstupy na věže, krypty i ochutnávka mešních vín. Vůbec poprvé mohli návštěvníci sledovat na internetu online přenos z programu v kostele svatého Jana Nepomuckého ve Starém Lískovci.

 • Noc kostelů Praha
 • Muzikanti dětem

  8:00 do playlistu

  Muzikanti dětem
  Čtyři muzikanti z Velkého Meziříčí se už popáté rozhodli podpořit organizaci, která pomáhá handicapovaným dětem. Tentokrát je sbírka z koncertu určená pro službu osobní asistence, kterou poskytuje Oblastní charita Žďár nad Sázavou.

 • Kongres o Božím milosrdenství

  12:25 do playlistu

  Kongres o Božím milosrdenství
  Ve Slavkovicích na Vysočině koncem května vyvrcholil 1. národní kongres o Božím milosrdenství. Jeho mottem se stala věta „Teď je čas milosrdenství“.

 • Škola svatého Augustina Praha

  15:12 do playlistu

  Škola svatého Augustina Praha
  Česká provincie řádu svatého Augustina v Praze v září otevřela svoji první mateřskou školu. Augustiniáni tak rozjeli vzdělávací projekt, v rámci něhož by chtěli příštím rokem vyučovat na vlastní základní škole a později na gymnáziu. Školku zatím navštěvuje dvacet dětí, ale už teď je o ni takový zájem, že se v příštím roce kapacita minimálně zdvojnásobí.

 • Seznamte se: Prof. PhDr. Vladimír Smékal, CSc. – psycholog

  18:50 do playlistu

  Seznamte se: Prof. PhDr. Vladimír Smékal, CSc. – psycholog
  Profesor Vladimír Smékal je znám nejenom v odborných psychologických kruzích. Dnes se věnuje studentům i laické veřejnosti, píše odbornou i popularizační literaturu. Jeho cesta k víře nebyla přímočará, ale možná o to cennější.

 • Tak to vidím já

  23:13 do playlistu

  Tak to vidím já
  Fejeton Hany Pinknerové – Škola nakřivo

Přehrát vše

Související