iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 9. 2010
19:15 na ČT2

1 2 3 4 5

36 hlasů
1111
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Občanské sdružení Naděje — Vyšší odborná škola pedagogická ve Svatém Janu pod Skalou — Oldřich Haičman, ředitel Charity

12 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Občanské sdružení Naděje

  0:42 do playlistu

  Občanské sdružení Naděje
  První příspěvek magazínu bude o naději. Nejen o té, kterou potřebuje mít každý člověk, ale i o občanském sdružení, které už 20 let slouží těm nejpotřebnějším. S kamerou jsme navštívili její tři pobočky. Denní stacionář s chráněným bydlením ve Zlíně, Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ve Vizovicích a Dům pokojného stáří v Nedašově. Do Českého krasu jsme vydali pro natočení druhého příspěvku. Ve Svatém Janu pod Skalou je v historické budově bývalého benediktinského kláštera umístěna vyšší odborná škola pedagogická. O naději pak bude mluvit i Oldřich Haičman, který jako ředitel Charity navštívil v poslední době místa zasažená povodněmi. Zamyslí se, zda je možné mluvit o naději i v souvislosti s povodněmi. A pokud vlastníte kolo, bude pro vás zajímavá pozvánka na příští víkend. Pořadem provází Petra Oppeltová.

 • Oldřich Haičman, ředitel Charity

  5:06 do playlistu

  Oldřich Haičman, ředitel Charity
  O naději bude mluvit i Oldřich Haičman, který jako ředitel Charity navštívil v poslední době místa zasažená povodněmi. Zamyslí se, zda je možné o naději mluvit i v souvislosti s povodněmi.

 • Vyšší odborná škola pedagogická ve Svatém Janu pod Skalou

  6:50 do playlistu

  Vyšší odborná škola pedagogická ve Svatém Janu pod Skalou
  Do Českého krasu jsme vydali pro natočení druhého příspěvku. Ve Svatém Janu pod Skalou je v historické budově bývalého benediktinského kláštera umístěna vyšší odborná škola pedagogická s názvem Svatojánská kolej. Škola je zřízena Arcibiskupstvím pražským a studium má vysokoškolský charakter.

 • Do kostela na kole

  11:07 do playlistu

  Do kostela na kole
  A pokud vlastníte kolo, bude pro vás zajímavá pozvánka na příští víkend. Akce „Do kostela na kole“ se koná již třetím rokem a podle odhadu organizátora akce Marka Drápala se jí zúčastní více než tisíc lidí po celé ČR. Jedná se o ekumenickou akci, které se může zúčastnit každý, kdo přijede 18. nebo 19. záři do kostela na kole. Akce je pořádána v rámci Evropského týdne mobility, Ekumenické neděle a Dne bez aut.

Přehrát vše