iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 2. 2011
09:10 na ČT2

1 2 3 4 5

12 hlasů
1526
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Metropolita Hilarion — Seminář pro snoubence — Izrael a my — Česká levice a náboženství — Hudební skupina Oboroh — Publicista Jiří Zajíc — Zprávy ze světa — Jakubem Trojan

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Metropolita Hilarion

  0:18 do playlistu

  Metropolita Hilarion
  Do Prahy v pondělí přiletěl druhý muž ruského pravoslaví, metropolita Hilarion, který představuje novou generaci hierarchů této církve. Původně hudební skladatel se stává mnichem a slouží naplno své církvi, ale po dvacetileté pauze se opět vrací i ke své původní lásce. Jeho návštěva se koná na pozvání osobního přítele, patriarchy Kryštofa.

 • Seminář pro snoubence

  3:44 do playlistu

  Seminář pro snoubence
  Vyšehradská kapitula pořádala už několikátý ročník duchovního semináře pro snoubence. Navazuje tak na novou tradici setkání, která se konají v rámci svátku sv.Valentina, křesťanského mučedníka, který obhajoval důležitost manželství i proti rozhodnutí římského císaře.

 • Izrael a my

  4:40 do playlistu

  Izrael a my
  Mezinárodní křesťanské vyslanectví Jeruzalém pozvalo do Brna všechny zájemce o přemýšlení nad nebezpečným jevem současnosti – vzrůstajícím počtem těch, kteří zjevně či skrytě popírají skutečnost masového vyvražďování Židů za druhé světové války.

 • Česká levice a náboženství

  6:04 do playlistu

  Česká levice a náboženství
  Křesťansko-sociální platforma ČSSD svolala do Lidového domu všechny, kdo se zamýšlejí nad problematickým vztahem české levice k náboženství a organizovanému křesťanství zvláště.

 • Hudební skupina Oboroh

  8:01 do playlistu

  Hudební skupina Oboroh
  Každý, kdo se zajímá o křesťanský folk, zná skupinu Oboroh. Toto hudební uskupení už existuje více než 22 let a přesto se nezdá, že by chtělo odejít do hudebního důchodu.

 • Publicista Jiří Zajíc

  13:26 do playlistu

  Publicista Jiří Zajíc
  V rubrice Tak to vidím já nám bývalý vedoucí náboženské redakce Českého rozhlasu, publicista Jiří Zajíc, odhalí svůj pohled na současný stav ekumenických vztahů velkých křesťanských církví.

 • Zprávy ze světa
 • Z domova
 • S Jakubem Trojanem o vztahu ekonomie a víry

  20:32 do playlistu

  S Jakubem Trojanem o vztahu ekonomie a víry
  Pánové Vacek a Vávra se tentokráte vypravili za bývalým děkanem Evangelické teologické fakulty Karlovy univerzity a inženýrem ekonomie – Jakubem Trojanem, aby si popovídali o vztahu ekonomie a víry, konzumismu a nadějích české demokracie.

Přehrát vše