iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 11. 2018
11:30 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
1904
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Duchovní hasičů Pavel Rostislav Novotný — Husitský farář Lubomír Pliska — Diakonie ve Valašském Meziříčí — Diakonie Beránek Liberec

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Duchovní hasičů Pavel Rostislav Novotný

  0:35 do playlistu

  Duchovní hasičů Pavel Rostislav Novotný
  Služba kněžská i hasičská jsou pro Pavla Rostislava Novotného neoddělitelné součásti života. Před sedmi lety se pro tohoto kněze a dobrovolného hasiče spojily ještě těsněji, když ho vedení Moravské hasičské jednoty pověřilo duchovní službou a pastorací v řadách hasičů.

 • Husitský farář Lubomír Pliska

  6:42 do playlistu

  Husitský farář Lubomír Pliska
  Otec tří dětí, původem voják z povolání, farář Církve československé husitské, český reprezentant a medailista z Mistrovství Evropy v Taekwon-do. Tím vším je třiačtyřicetiletý Lubomír Pliska, který kromě domovské náboženské obce v Kvasicích na Kroměřížsku jezdí i do nedalekých Morkovic. V tamním Sboru Jana Blahoslava slouží bohoslužbu každou druhou neděli.

 • Diakonie ve Valašském Meziříčí

  12:54 do playlistu

  Diakonie ve Valašském Meziříčí
  Vyrobit dokonalou belgickou pralinku, tak přesně to si dali za cíl v tréninkové dílně Matteo, kterou provozuje Diakonie ve Valašském Meziříčí. Cukrářskými kurzy chce pomoci lidem se zdravotním hendikepem nebo sociálním znevýhodněním najít si a hlavně udržet práci.

 • Diakonie Beránek Liberec

  19:04 do playlistu

  Diakonie Beránek Liberec
  Členové libereckého sboru Jednoty bratrské stáli u zrodu Diakonie Beránek. Dnes už tato organizace působí samostatně - s podobným posláním jako dávní pomocníci apoštolů, diákoni. V Liberci a nedalekých Hejnicích poskytuje terénní pečovatelskou službu seniorům.

Přehrát vše