iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 1. 2017
20:00 na ČT art

1 2 3 4 5

2 hlasy
1047
zhlédnutí

Události v kultuře

Hlavní kulturní pořad zpravodajského programu ČT24. Aktuality, živé vstupy, zasvěcení hosté ve studiu.

18 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Premiéra Já, Baťa ve Zlíně

  0:38 do playlistu

  Premiéra Já, Baťa ve Zlíně
  Úspěšně vedl obuvnické impérium po tragické smrti bratra Tomáše v roce 1932. Sám ale zemřel v exilu s cejchem zrádce. Příběh Jana Antonína Bati teď poprvé ožívá na jevišti zlínského divadla, které tak druhým dílem pokračuje v zamýšlené baťovské trilogii.

 • Cena Trilobit pro Pustinu

  2:51 do playlistu

  Cena Trilobit pro Pustinu
  Své výroční ceny Trilobit rozdal včera večer v Berouně Český filmový a televizní svaz. Hlavním vítězem je seriál Pustina z produkce HBO. Bodovalo i slovensko-české drama Eva Nová.

 • Devadesátiny Zuzany Růžičkové

  5:28 do playlistu

  Devadesátiny Zuzany Růžičkové
  Nejslavnější cembalistka Zuzana Růžičková oslavila devadesátiny. Ve vyprodaném sále Martinů na pražské HAMU ji přišli zahrát a pogratulovat její žáci. Růžičkové se podařilo vrátit cembalo na koncertní pódia a vytvořit z něj nástroj i pro jednadvacáté stol

 • Pátá loď na Berlinale

  7:31 do playlistu

  Pátá loď na Berlinale
  Pátá loď bude mít světovou premiéru na letošním Berlinale. Slovensko-česko-maďarský snímek Ivety Grófové vybrali do soutěžní sekceGeneration Kplus. Rodinné drama vzniklo na motivy stejnojmenného románu.

 • Nová série Bohéma

  8:03 do playlistu

  Nová série Bohéma
  Lesk a bída Barrandova během dvou totalitních režimů. Na obrazovky vstupuje šestidílná série Bohéma. Vydává se do patnácti klíčových let filmového prostředí - od mnichovské dohody až do roku padesát tři.

 • Nová série Bohéma

  10:02 do playlistu

  Nová série Bohéma
  V čem se Bohéma liší od ostatních filmů a seriálů, které zobrazují osudy filmových hvězd? Odpovídá režisér Robert Sedláček.

 • Hůlová ve Studiu hrdinů

  12:31 do playlistu

  Hůlová ve Studiu hrdinů
  Odkud jsme vyšli? Kde jsme? A kam se ubíráme? Otázky, které otevřela Petra Hůlová, ve své nové hře s názvem Buňka číslo. V premiéře ji uvedlo pražské Studio hrdinů. Hůlová tak volně reaguje na motivy z povídky lucemburského spisovatele Manderscheida.

 • Nový GEN s Hanou Zagorovou

  13:19 do playlistu

  Nový GEN s Hanou Zagorovou
  Pět desítek významných tuzemských osobností představí nová série dokumentárního cyklu GEN. ČT jedna ho začala po patnácti letech vysílat dnes večer. Úvodní díl natočil Fero Fenič - autor celého projektu. Svým pohledem představuje zpěvačku Hanu Zagorovou.

 • Brit Awards nominace

  16:11 do playlistu

  Brit Awards nominace
  Nominace na ceny britské populární hudby Brit Awards letos nemají jasného favorita.Hned tři interpreti mají stejné šance. Po třech nominacích získala zpěvačka Rihanna, kapela Little Mix a rapper Skepta.

 • Kultura v příštím týdnu

Přehrát vše

Související