iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 2. 2013
19:00 na ČT1

1 2 3 4 5

13 hlasů
7826
zhlédnutí

Události

Hlavní zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne v ČR i ve světě.

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Recese v Česku

  0:37 do playlistu

  Recese v Česku
  Česká ekonomika se ocitla v nejdelší recesi od roku 1997. Propadá se už víc než rok. Domácnosti málo utrácejí, firmy neinvestují, vývoz brzdí slabší poptávka v Evropě, která je taky na ústupu.

 • Ministerské otazníky

  7:09 do playlistu

  Ministerské otazníky
  Už skoro 2 měsíce chybí vládě ministr obrany a premiéra za to prodlení pokáral dosluhující prezident Václav Klaus. Očekával, že se jméno nového šéfa resortu dozví hned v prvním lednovém týdnu.

 • Násilí v Drážďanech

  10:04 do playlistu

  Násilí v Drážďanech
  Násilí ovládlo o minulé noci saské Drážďany. Tradiční pochod neonacistů zmařila demonstrace několika tisíc většinou levicových radikálů.

 • Testy 5. a 9. tříd

  12:51 do playlistu

  Testy 5. a 9. tříd
  Zhruba na 4 miliony vyjde v pořadí druhá generálka celoplošných testů páťáků a deváťáků na základních školách a odpovídajícího ročníku víceletých gymnázií. Inspektoři ji spustí v polovině května.

 • Juraj Chmiel před soudem

  14:48 do playlistu

  Juraj Chmiel před soudem
  Případ bývalého ministra Juraje Chmiela před obvodním soudem v Praze 1. Podle obžaloby připravil stát coby velvyslanec v Austrálii při veřejných zakázkách o jeden a půl milionu korun.

 • Ministři vnitra o drogové kriminalitě

  16:17 do playlistu

  Ministři vnitra o drogové kriminalitě
  Drogová kriminalita v česko-německém příhraničí nabyla rozměrů epidemie. Ministr vnitra Jan Kubice se na tom shodl s německými vládními činiteli.

 • Aurora se vrátí na moře

  18:26 do playlistu

  Aurora se vrátí na moře
  Ruský křižník projde náročnou tříletou opravou a změní se ve cvičnou loď. Znovu tak bude střílet jako ve čtyřech válkách, kterých se účastnil, nebo jako za bolševické revoluce 1917.

 • Oscar Pistorius čelí obvinění z vraždy

  21:02 do playlistu

  Oscar Pistorius čelí obvinění z vraždy
  Světoznámý jihoafrický handicapovaný atlet podle policie zastřelil v noci na dnešek svou přítelkyni. U soudu stane zítra.

 • Gruzínští poslanci se znovu poprali

  22:44 do playlistu

  Gruzínští poslanci se znovu poprali
  Tentokrát ne v parlamentu, ale v přímém přenosu televizní debaty. Zástupce vládní strany slovně napadl opozičního soupeře. A ten odpověděl pěstí. Stanice musela vysílání přerušit.

 • Vozy České pošty cílem zlodějů

  23:04 do playlistu

  Vozy České pošty cílem zlodějů
  13 poboček České pošty a 2 její vozy s penězi se od prvního ledna staly cílem zlodějů. Patnáct pokusů během půl druhého měsíce naznačuje, že letošek překoná loňské číslo 81 za celý rok.

 • Poplach v oblacích

  25:10 do playlistu

  Poplach v oblacích
  Nerozpoznatelný hořící předmět vyvolal noční poplach v českém vzdušném prostoru. Piloti dopravních letadel si v první chvíli mysleli, že sledují pád nějakého jiného stroje. Pravda byla jinde.

 • Další pokus zpoplatnit amalgámové plomby

  26:48 do playlistu

  Další pokus zpoplatnit amalgámové plomby
  Ministerstvo zdravotnictví navrhuje, aby si je pacienti od příštího roku platili celé ze svého. Vláda se vyjádří příští měsíc.

 • Znalost angličtiny v Česku

  34:45 do playlistu

  Znalost angličtiny v Česku
  Tuzemské cestovní kanceláře očekávají až 7 milionů turistů. Nejvíc jich navštíví českou metropoli. Mimo Prahu ale existují místa, kde na turisty mluví pouze česky.

 • Izraelská ocenění pro československé zachránce Židů

  37:17 do playlistu

  Izraelská ocenění pro československé zachránce Židů
  Celé půlstoletí ležela ve skladu švédské ambasády v Praze izraelská ocenění pro československé zachránce Židů. Teď vynesla neznámé příběhy odvážných lidí i pohnuté dějiny 20. století na světlo náhoda.

 • Extrémní závod Krkonoše-Jeseníky

  39:41 do playlistu

  Extrémní závod Krkonoše-Jeseníky
  Zimní horská výzva – tak se jmenuje extrémní tuzemský závod o přežití. Včera večer odstartovalo z Trutnova dvaatřicet závodníků, které čeká dvě stě kilometrů náročným horským terénem z Krkonoš až do Karlovy Studánky v Jeseníkách.

 • Svatý Valentýn plní obchody a restaurace

  41:54 do playlistu

  Svatý Valentýn plní obchody a restaurace
  Zamilovanost je ovšem nejen pragmatickým obchodním artiklem, ale taky dlouhodobým tématem pro vědce. O tom, jestli tenhle stav opravdu řídí jen tělesná chemie, diskutovali na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy.

 • Výletní loď se blíží ke břehu

  43:29 do playlistu

  Výletní loď se blíží ke břehu
  Od neděle jí nefungují motory a několik tisíc cestujících si stěžuje na otřesné podmínky. Vrtulníky jim na palubu museli shodit jídlo a generátory.

 • Světelné reklamy v Národní technické knihovně

  45:16 do playlistu

  Světelné reklamy v Národní technické knihovně
  První neony poutaly pozornost kolemjdoucích už na začátku minulého století. Dnes jsou jedním z nejvýraznějších prvků, který se podepisuje na tváři současných měst.

Přehrát vše

Související