iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 10. 2016
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
11763
zhlédnutí

Objektiv

Nizozemsko: Lodě — Rakousko: Prátr — Japonsko: Hirošima

28 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nizozemsko: lodě

  0:54 do playlistu

  Nizozemsko: lodě
  Tulipány, větrné mlýny, sýr a dřeváky – to si představí asi každý z vás, když se řekne Nizozemsko. A právě tam míříme v první dnešní reportáži. A většinu času strávíme na palubě lodi. Asi vás nepřekvapí, když řekneme, že je to v Nizozemsku zcela běžný dopravní prostředek, ale dostanete se na lodi opravdu úplně všude?

 • Rakousko: Prátr

  9:08 do playlistu

  Rakousko: Prátr
  A teď vás s Objektivem zveme na nejrůznější atrakce vídeňského Prátru. Tenhle slavný park letos slaví 250. výročí. V roce 1766 ho otevřel císař Josef II. I přesto, že svou tvář mění, a dnes nabízí především pořádnou dávku adrenalinu, klasika v podobě původních atrakcí zůstává. A o těch nejstarších je reportáž Denisy Bukvajové a Tomáše Voženílka.

 • Japonsko: Hirošima

  17:56 do playlistu

  Japonsko: Hirošima
  V poslední reportáži se vypravíme do Japonska, do Hirošimy. Nejnavštěvovanějším místem je tam mírový park, který připomíná památku obětí svržené atomové bomby. Autor reportáže Daniel Novotný se setkal s potomkem několika z nich a zaznamenal jeho vyprávění. Navštívil také tamní muzeum, které celou událost připomíná. Hlavně vám ale ukáže, jaká je Hirošima dnes.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související