iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 1. 2016
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
13910
zhlédnutí

Objektiv

USA: Pískovce — Itálie: Ennio Morricone — Thajsko: masáže

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Pískovce

  0:56 do playlistu

  Pískovce
  Po delším čase míříme do Spojených států, konkrétně to bude stát Utah. V reportáži Jiřího Stejskala se vydáme hned do několika národních parků. Chvílemi si budete připadat jako na divokém západě. A není se co divit, v místních neprobádaných skalách se kdysi skrývali ti nejhledanější zločinci jako Butch Cassidy nebo Sundance Kid.

 • Ennio Morricone

  8:47 do playlistu

  Ennio Morricone
  Je to zřejmě nejznámější skladatel filmové hudby všech dob. Ennio Morricone. Pokud byste snad neznali jeho jméno, určitě jste někdy slyšeli jeho hudbu. Napsal totiž hudbu k více než pěti stovkám filmů, včetně proslulých spaghetti westernů. V následujících minutách se prostřednictvím našeho spolupracovníka Jana Šmída můžete v exkluzivní reportáži podívat přímo k němu domů do centra Říma a také do míst, kde tento, dnes už sedmaosmdesátiletý skladatel, který ani ve svém požehnaném věku nemá strach, že by ztratil inspiraci, vyrůstal.

 • masáže

  20:04 do playlistu

  masáže
  Thajsko a masáže to zkrátka patří k sobě. Vždyť i u nás máme spoustu salonů, které je nabízí. Možná jste už thajskou masáž někdy zažili. Objektiv vás teď vezme do jednoho salonu, který je ale něčím zvláštní, nebáli bychom se říct přímo unikátní.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související