iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 8. 2015
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
8217
zhlédnutí

Objektiv

Indie: Země kontrastů — Německo: Objektiv osobně — Turecko: Istanbul — Mongolsko: Ulanbátar

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Země kontrastů

  1:10 do playlistu

  Země kontrastů
  Je to země plná kontrastů – Indie. Místo, kam se vydáme v první reportáži. Její autorky Jarmila Štuková a Olga Šilhová jsou zkušené cestovatelky a jak se dozvíte, typický obraz, který se vybaví mnohým z nás, když se řekne Indie, není úplně jednoznačný. Ve své reportáži vám prozradí mnohé z historie Sikhtů.

 • Objektiv osobně

  7:09 do playlistu

  Objektiv osobně
  Během léta se v Objektivu můžete dozvědět mimo jiné i to, jaká místa a proč mají rádi zpravodajové ČT. Martin Jonáš už několik let žije se svou rodinou v Berlíně. Co si na tomto městě oblíbil a proč? Tady je jeho stručná odpověď.

 • Istanbul

  10:29 do playlistu

  Istanbul
  Turecký Istanbul očima mladého spolupracovníka Objektivu Petra Srny vám nabídne další reportáž. Barevná tržiště, káva a čaj tolik typické pro tuhle metropoli. A jak se v Turecku žije Čechům, kteří se rozhodli, že se tam usadí? Co je na životě v Istanbulu baví a co naopak ne tak docela? Uvidíte v další reportáži.

 • Ulanbátar

  19:04 do playlistu

  Ulanbátar
  Během prázdnin pro vás na závěr Objektivu máme jednu z reportáží z bohatého archivu České televize. Dnes se můžete podívat na reportáž bývalého spolupracovníka Objektivu Martina Nováka. Před více než 10 lety natáčel v mongolském Ulanbátaru. Chvílemi budete mít pocit, že možná spíš než autem za reportáží vyrazil vesmírnou raketou.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související