iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 12. 2012
09:30 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
6984
zhlédnutí

Objektiv

Grónsko: Thule — USA: Konec světa — Francie: Paříž – výstava impresionistů

30 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Thule

  0:53 do playlistu

  Thule
  Míříme ke břehům Grónska. A pozor, čeká nás mimořádná výprava – nalodíme se na loď se slavným jménem Fram. Není to sice ona legendární dřevěná plachetnice, držitelka pozoruhodných rekordů, ale se svou předchůdkyní si určitě v mnohém nezadá. Když ještě přidám, že naším průvodcem na cestě bude Tomáš Sniegoň, novinář a historik žijící ve Švédsku, máme tu o důvod víc, vydat se s chutí na cestu.

 • Konec světa

  10:09 do playlistu

  Konec světa
  Do nového konce světa zbývá 104 let. Jeden konec jsme právě šťastně minuli, alespoň ten, který deklarovaly výklady mayského kalendáře, a další výpočet podle něj připadá na 14. prosince 2116. Buď jak buď, my se připravujeme už teď a náš zpravodaj v USA Michal Kubal se setkal s těmi, kdo nám na této cestě mohou poskytnout cenné rady.

 • Soutěž
 • Paříž – výstava impresionistů

  22:46 do playlistu

  Paříž – výstava impresionistů
  V Objektivu nechceme zanedbávat ani váš duševní vývoj, a tak vedle extrémních disciplín přežití a výprav do polárních krajů nabídneme materiál o něco subtilnější ovšem stejně zajímavý. Je tu Zdeněk Velíšek a jeho návrat do Francie do muzeí čarokrásné Paříže za legendárními impresionisty, jejichž umění ani čas neubral nic na síle.

Přehrát vše

Související