iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 5. 2009
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

15 hlasů
11806
zhlédnutí

Objektiv

USA: Colorado — Itálie: toskánský venkov — Polsko: Vratislav

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • USA: Colorado

  0:55 do playlistu

  USA: Colorado
  Dobrodružství plné adrenalinu – to bude první výlet Objektivu. Míříme do Spojených států. Konkrétně na divokou řeku Colorado, která svými proudy vytvořila slavný Grand Canyon. Věděli jste, že právě tato řeka je pro vodáky totéž, co pro horolezce Mt. Everest? Chvíli si teď budete připadat, jako byste byli členy expedice, na kterou se vydala partička zkušených vodáků z Čech. Jaké to je, ocitnout se v peřejích nejobávanější řeky světa? Ani na pouhý pohled to není vůbec žádná legrace. Přesvědčte se sami.

 • Itálie: toskánský venkov

  7:26 do playlistu

  Itálie: toskánský venkov
  Toskánsko trochu jinak, to vás čeká právě teď! Nečekejte ani šikmou věž v Pise, ani největší evropské renesanční náměstí ve tvaru lastury v Sieně, dokonce nenavštívíme ani jediné muzeum umění. Nic takového pro vás tentokrát nemáme. Ukážeme vám zcela jiné Toskánsko, než byste čekali. Míříme na venkov, kde i Ital, který se tu nenarodil, je považován za cizince a necítí se tu zrovna dvakrát vítán. Proč? To se dozvíte v následující reportáži.

 • Soutěž

  13:55 do playlistu

  Soutěž
  Tentokrát zůstáváme v Toskánsku, i když opustíme venkov. Víte, jak se jmenuje náměstí v Pise, na kterém se nachází slavná šikmá věž? A) Náměstí divů B) Náměstí kouzel C) Náměstí zázraků

 • Polsko: Vratislav

  14:30 do playlistu

  Polsko: Vratislav
  Průvodcem rubriky Objektiv osobně bude náš polský zpravodaj Miroslav Karas. Vezme nás do města, které je v Polsku považováno za nejvíc české město. A není se co divit, když víte, odkud se dívat, tak do České republiky dokonce i dohlédnete. Míříme do Vratislavi. A proč si Mirek vybral právě toto město? To už vám prozradí sám!

Přehrát vše

Související