iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 6. 2019
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
5500
zhlédnutí

Události, komentáře

Získá vláda důvěru poslanců? — Napjaté vztahy mezi Íráném a Spojenými státy — Marie Benešová a nezávislost justice — Deset let bez Michaela Jacksona

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Získá vláda důvěru poslanců?

  1:28 do playlistu

  Získá vláda důvěru poslanců?
  Andrej Babiš může mít dnes víceméně klidný spánek. Jeho vláda zítra zřejmě získá důvěru poslanců. Ale potom? Třeba spolupráce ve vládní koalice hodně skřípe. Poprvé v historii se stalo, že koaliční partner nepodpořil návrh rozpočtu, ministři za ČSSD se zdrželi hlasování. I to rozebereme v debatě hned na úvod pořadu s místopředsedou Poslanecké sněmovny Tomášem Hanzelem /ČSSD/, předsedkyní sněmovního rozpočtového výboru Miloslavou Vostrou /KSČM/ a místopředsedy téhož výboru Janem Volným /ANO/ a Janem Skopečkem /ODS/.

 • Krátce
 • Napjaté vztahy mezi Íráném a Spojenými státy

  28:12 do playlistu

  Napjaté vztahy mezi Íráném a Spojenými státy
  Přestřelky mezi oběma zeměmi jsou zatím jen slovní. Zůstane to tak napořád? O stupňujícím se mezinárodním napětí promluvíme s našim blízkovýchodním zpravodajem Davidem Borkem.

 • Marie Benešová a nezávislost justice

  33:14 do playlistu

  Marie Benešová a nezávislost justice
  Ministryně spravedlnosti Marie Benešová /nestr. za ANO/ se snaží dokázat, že nechystá nic zlého v souvislosti s nezávislostí justice v naší zemi. Máme ji věřit? Zeptáme se místopředsedkyně sněmovního ústavněprávního výboru Zuzany Ožanové /ANO/ i právníka občanské platformy Rekonstrukce státu Lukáše Krause.

 • Krátce
 • Deset let bez Michaela Jacksona

  49:30 do playlistu

  Deset let bez Michaela Jacksona
  A nakonec rozebereme se zpěvákem a textařem Oto Klempířem dílo i život legendárního – ale i kontroverzního – amerického zpěváka Michaela Jacksona, který zemřel před deseti lety.

Přehrát vše

Související