iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 9. 2016
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
2408
zhlédnutí

Události, komentáře

Protest lékařů nebude — Evropa před summitem — Exkluzivní host

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Protest lékařů nebude

  1:17 do playlistu

  Protest lékařů nebude
  Praktičtí lékaři příští týden nezavřou své ordinace. S ministerstvem zdravotnictví se dohodli na růstu úhrad a dalších požadavcích – mimo jiné na rozšíření kompetencí při předepisování léků. Vyjednávání ale ještě nekončí. Třeba úhrady za každého registrovaného pacienta praktici požadují mnohem vyšší, než na čem se dnes domluvili. Kdo odešel od jednacího stolu jako vítěz? Co dnešní kompromis znamená do budoucna? A jsou praktičtí lékaři milionáři? Zeptáme se šéfa resortu Svatopluka Němečka /ČSSD/.

 • Stalo se
 • Evropa před summitem

  20:01 do playlistu

  Evropa před summitem
  Do Bratislavy se zítra sjedou lídři Evropské unie. Budou jednat o budoucnosti sedmadvacítky po brexitu i evropské integraci. Neformální summit unie bude tentokrát už bez Velké Británie. Předseda Evropské rady Donald Tusk před jednáním připustil, že společenství by se už nemělo víc integrovat. I to je jeden z požadavků pořadatele summitu – slovenského premiéra Roberta Fica. Jak by se Evropa měla proměnit? Kdo bude jejím lídrem? A můžou se rozhádané země vůbec shodnout? Odpoví poslanci Ondřej Benešík /KDU-ČSL/ a Jiří Dolejš /KSČM/, politolog Alexander Tomský a bývalý velvyslanec ČR ve Francii Pavel Fischer.

 • Stalo se
 • Exkluzivní host

  49:37 do playlistu

  Exkluzivní host
  Hostem dnešního pořadu bude peruánský ekonom a držitel mnoha ekonomických i humanistických ocenění Hernando de Soto. Zeptáme se ho na evropskou migrační krizi, globalizaci i na financování terorismu.

Přehrát vše

Související