iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 8. 2016
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2781
zhlédnutí

Události, komentáře

Bezpečnostní opatření na Hradě — Finanční limity na volební kampaně — Dočkáme se nových dálnic?

61 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Bezpečnostní opatření na Hradě

  1:26 do playlistu

  Bezpečnostní opatření na Hradě
  Na Pražský hrad jedině po policejní kontrole. Nové pravidlo, kvůli kterému se u bran areálu občas stojí dlouhé fronty. Jde o bezpečnost prezidenta, nebo turistů? A co na to Pražani? A mají tyto kontroly nějaký smysl, když se novinářům podařilo na Hrad pronést plynovou pistoli nebo nůž se čtyřiadvaceticentimetrovou čepelí? První téma Událostí, komentářů – pozvali jsme k němu bývalého primátora Prahy Bohuslava Svobodu /ODS/, předsedu ústavně-právního výboru Jeronýma Tejce /ČSSD/, bezpečnostního experta Ándora Šándora a novináře z MF DNES, který na Hrad zbraň pronesl, Václava Janouše.

 • Stalo se
 • Finanční limity na volební kampaně

  30:41 do playlistu

  Finanční limity na volební kampaně
  Za kampaň před volbami do sněmovny by strany mohly utratit jen 90 milionů, prezidentský kandidát 50, a kandidát na senátora jen 2,5 milionu. Senátní výbor doporučil limity schválit. Koalice si od nich slibuje větší transparentnost ve financování politických stran. Jedná se o zákon „antibabiš“? Rozebereme se senátorkou Eliškou Wagnerovou.

 • Stalo se
 • Dočkáme se nových dálnic?

  44:30 do playlistu

  Dočkáme se nových dálnic?
  Ministerstvo dopravy má na příští rok na investice 80 milionů korun. Jakých dálnic se tedy čeští řidiči v dohledné době dočkají? Kdy bude cestování po Česku bez kolon a bez nervů? Zeptáme se přímo ministra dopravy Dana Ťoka /nestr. za ANO/ a člena podvýboru pro dopravu Františka Laudáta /TOP 09/.

Přehrát vše

Související