iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 8. 2016
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
3370
zhlédnutí

Události, komentáře

Lze se bránit terorismu? — Islámský stát na konci sil? — Rozkol u republikánů

59 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Lze se bránit terorismu?

  2:04 do playlistu

  Lze se bránit terorismu?
  Policie zesiluje kontroly na hranicích – nově je zavede i na česko-německých přechodech. A to kvůli obavám z příchodu až 200 tisíc neúspěšných žadatelů o azyl z Německa. Víc policistů bude i v obchodních centrech, na koncertech, nebo sportovních utkáních. A vznikne zvláštní linka, na které mají odborníci provozovatelům objektů a pořadatelům akcí radit se zajištěním bezpečnosti. Budou nová opatření dostatečná? Dá se terorismu efektivně bránit? Zeptáme se Andora Šándora, bývalého náčelníka Vojenské zpravodajské služby, poslankyně a místopředsedkyně TOP 09 Heleny Langšádlové a předsedy poslaneckého klubu Jiřího Miholy /KDU-ČSL/.

 • Stalo se
 • Rozkol u republikánů

  33:58 do playlistu

  Rozkol u republikánů
  Zásadní dny v americké předvolební kampani: Donald Trump výrazně ztrácí v předvolebních průzkumech a za řadu kontroverzních výroků nejen na adresu své oponentky Hillary Clintonové čelí kritice nejen z řad demokratů, ale i z vlastní strany. Jsou Trumpovy problémy jenom dočasné, nebo jde o definitivní zlom v boji o Bílý dům? Odpoví politolog New York University Jiří Pehe.

 • Islámský stát na konci sil?

  42:48 do playlistu

  Islámský stát na konci sil?
  Organizace Islámský stát je pod těžkou ofenzívou spojenců. Na jejich baštu na severu Afriky - libyjskou Syrtu - padají americké bomby, v Iráku se připravuje útok na jejich základnu v Mosulu. Co se stane, až budou bojovníci poraženi? Nepřesunou se z fronty do ulic měst, aby zde páchali sebevražedné útoky? A jak je zastavit? Do studia přijdou ministr palestinské vlády Ahmed Majdalani a ředitel Židovského muzea v Praze Leo Pavlát.

Přehrát vše

Související