iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 8. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
2628
zhlédnutí

Události, komentáře

Prezidentova cesta do Číny — Obamův klimatický plán — Doping v atletice?

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Prezidentova cesta do Číny

  0:32 do playlistu

  Prezidentova cesta do Číny
  Česko se jako jediná země Evropské unie nechce připojit ke společnému bojkotu čínských oslav konce druhé světové války. Podle Hospodářských novin tuzemská diplomacie návrh odmítla, protože prezident Zeman přijal pozvání, které v půlce června dostal od svého čínského protějšku. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek ale tvrdí, že plánovaná návštěva žádný rozpor nevyvolala. A nevadí ani premiérovi. Naopak pravice a část lidovců ji kritizuje. Diskutovat budou poslanec, člen zahraničního výboru sněmovny Jaroslav Foldyna /ČSSD/ a předseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti, místopředseda KDU-ČSL Ondřej Benešík.

 • Stalo se
 • Obamův klimatický plán

  20:36 do playlistu

  Obamův klimatický plán
  Nový plán, jak zpomalit světové klimatické změny, představil americký prezident Barack Obama. V dlouhém a emotivním projevu mimo jiné řekl, že pro budoucí generace neexistuje větší hrozba, než je právě globální změna klimatu. Počítá se hlavně se snížením množství skleníkových plynů a omezením uhelných elektráren. Budou tato opatření stačit? A jsou vůbec potřeba? Probereme s vedoucí programu Energetika a změna klimatu z o.p.s. Glopolis Klárou Sutlovičovou, politickým konzultantem, bývalým poradcem Václava Klause Tomášem Haasem a redaktorem Hospodářských novin Danielem Anýžem.

 • Stalo se
 • Doping v atletice?

  47:51 do playlistu

  Doping v atletice?
  Podezřelé výsledky krevních testů, které unikly z centrály světové atletiky do médií, se podle britského bulvárního listu Daily mail týkají i některých českých atletů. Informace o jejich počtu nebo konkrétních jménech ale zatím chybějí. Téma pro zástupce šéfredaktora deníku Sport Adama Nenadála.

Přehrát vše