iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 6. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

10 hlasů
4735
zhlédnutí

Události, komentáře

Řecké couvání — Migrace a islám: pro a proti — 20 let Svobodné Evropy v Česku

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Řecké couvání

  0:10 do playlistu

  Řecké couvání
  Jen hodiny zbývají do okamžiku, kdy se Řecko ocitne v platební neschopnosti. Aténská vláda už oznámila, že Mezinárodnímu měnovému fondu splátku ve výši jedné miliardy a šesti set milionů eur neuhradí. Místo toho předložil premiér Tsipras věřitelům další plán, jak krizi řešit. Je Česká republika jen divákem řeckého dramatu? A co říkají události posledních dnů o smyslu našeho směřování do eurozóny? Hosty budou europoslanec Petr Mach /Svobodní/, europoslankyně Kateřina Konečná /KSČM/ a předseda sněmovního výboru pro evropské záležitosti Ondřej Benešík /KDU-ČSL/. Do Athén se spojíme s redaktorem Zdeňkem Fučíkem.

 • Stalo se
 • Migrace a islám: pro a proti

  31:57 do playlistu

  Migrace a islám: pro a proti
  Několik set lidí demonstrovalo v podvečer v Praze proti tomu, aby Česko přijímalo islámské uprchlíky. Blok proti islámu, který akci pořádal, zároveň ohlásil kandidaturu v krajských volbách. Téma pro analytika Ústavu mezinárodních vztahů Jana Eichlera a Oldřicha Bureše z Metropolitní univerzity Praha.

 • Stalo se
 • 20 let Svobodné Evropy v Česku

  46:35 do playlistu

  20 let Svobodné Evropy v Česku
  Přesně před dvaceti lety se přesunulo vysílání Rádia Svobodná Evropa z Mnichova do Prahy. Vzpomínat bude dlouholetý šéf ruskojazyčné redakce Jefim Fištejn.

Přehrát vše

Související