iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 2. 2015
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

9 hlasů
4534
zhlédnutí

Události, komentáře

Eurozóna o osudu Řecka — Rok od Majdanu — Rozpačitá OSN

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Eurozóna o osudu Řecka

  0:07 do playlistu

  Eurozóna o osudu Řecka
  Evropská unie a Řecko jsou o krok blíž k dohodě o rozšíření záchranného programu. Zástupci obou stran vypracovali společný text. Ten teď musí stvrdit tzv. euroskupina - tedy ministři financí zemí, kde se platí eurem. Hosty budou europoslanci Petr Ježek /nestr. za ANO/ a Petr Mach /Svobodní/. Analýzu připojí politolog, ekonom, expert na mezinárodní vztahy Petr Robejšek.

 • Stalo se
 • Rok od Majdanu

  23:51 do playlistu

  Rok od Majdanu
  V centru Kyjeva si připomínají první výročí loňských tragických událostí na náměstí Nezávislosti. Při zásahu policie proti demonstrantům zemřelo přes sto lidí. Proč nikdo stále nevyšetřil masakr na Majdanu? A kam se ukrajinská krize bude dál vyvíjet? Z Kyjeva se přihlásí zpravodaj ČT Josef Pazderka. Hosty budou bývalý politik, občanský aktivista Michael Kocáb, člen zahraničního výboru sněmovny Milan Šarapatka /Úsvit/, Jan Šír z Institutu mezinárodních studií FSV UK a bývalý velvyslanec ČR v Rusku Jaroslav Bašta.

 • Stalo se
 • Rozpačitá OSN

  52:27 do playlistu

  Rozpačitá OSN
  Ukrajinský prezident Petro Porošenko včera požádal o vyslání mírových sil na východ země. Jenže ta v Radě bezpečnosti nemá šanci projít – kvůli vetu Ruska. Nad smyslem a posláním Organizace spojených národů v dnešní době se zamyslí politolog Metropolitní univerzity Oldřich Bureš

Přehrát vše