iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 2. 2015
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

13 hlasů
6848
zhlédnutí

Události, komentáře

Ukrajina po bitvě o Debalceve — Řecko versus Německo — Češi proti imigraci

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ukrajina po bitvě o Debalceve

  0:09 do playlistu

  Ukrajina po bitvě o Debalceve
  Kyjev žádá Radu bezpečnosti OSN o rozmístění mezinárodních mírových jednotek na Ukrajině. Vojáci by měli podle prezidenta Porošenka hlídat frontovou linii podél Donbasu a hranici s Ruskem. Pátý den po vyhlášení příměří je na některých místech fronty stále slyšet střelba. Střety neutichly ani po tom, co včera padlo Debalceve. Zajistí OSN mír na Ukrajině? Hosty budou člen zahraničního výboru sněmovny Jaroslav Foldyna /ČSSD/, předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek a analytik Ústavu mezinárodních vztahů Jan Eichler.

 • Řecko versus Německo

  28:12 do playlistu

  Řecko versus Německo
  Řecko požádalo země eurozóny o šestiměsíční prodloužení finanční pomoci. Nezavázalo se však k plnění úsporných opatření. Německo tento návrh okamžitě odmítlo s tím, že neodpovídá dohodnutým kritériím. Naopak Evropská komise řeckou iniciativu označila za pozitivní signál na cestě ke kompromisu. Co bude následovat? A jak konkrétně vlastně řecké dluhy vznikly? Probereme s předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Miroslavem Kalouskem, politologem a publicistou Thomasem Kulidakisem a investičním bankéřem Ondřejem Jonášem.

 • Stalo se
 • Češi proti imigraci

  53:20 do playlistu

  Češi proti imigraci
  Češi odmítají přistěhovalce téměř nejvíc z celé Evropské unie. Ukázal to výzkum Eurobarometru. Negativnější postoj k imigrantům mají podle něj už jen Lotyši, Řekové, Italové a Kypřané. Naopak nejtolerantnější jsou Švédové. Čechům přitom podle průzkumu vadí i lidé, kteří přicházejí přímo z unijních zemí. Téma pro sociologa Fedora Gála.

Přehrát vše