iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 2. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
3800
zhlédnutí

Události, komentáře

Mírová jednání o Ukrajině — Krize v Úsvitu — Soud s kapitánem Costy Concordie

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mírová jednání o Ukrajině

  0:08 do playlistu

  Mírová jednání o Ukrajině
  Do Minsku dorazili všichni čtyři účastníci summitu o Ukrajině – Vladimir Putin, Angela Merkelová, Petro Porošenko a Francois Hollande. Není ale jasné, jestli setkání přinese konkrétní výsledky – spory se údajně vedou o určení linie, odkud se stáhne těžká technika, nebo zda Ukrajina získá zpět území dobytá separatisty. Ti se jednání neúčastní. V očekávání případné tiskové konference účastníků bude prvním hostem dnešního vysílání ministr zahraničí Lubomír Zaorálek.

 • Krize v Úsvitu

  29:35 do playlistu

  Krize v Úsvitu
  Hnutí Úsvit se nachází v komplikované situaci – rebelující poslanci v čele s šéfem poslaneckého klubu Markem Černochem odmítli slova předsedy Okamury o puči a převratu. A do nové strany, jejíž založení včera ohlásili, s ním nadále počítají jako s lídrem. Ten to ale v tuto chvíli odmítá a tvrdí, že jeho kolegové v řadě věcí lžou. Je možné znovuzrození Úsvitu pod jinou značkou se stejným lídrem? Odpoví předseda hnutí Tomio Okamura a politolog Jiří Pehe.

 • Stalo se
 • Soud s kapitánem Costy Concordie

  51:14 do playlistu

  Soud s kapitánem Costy Concordie
  Nejpozději zítra má zaznít rozsudek nad kapitánem výletní lodi Costa Concordia. Za opuštění ztroskotaného plavidla a smrt 32 lidí hrozí Francescu Schettinovi až 26 let vězení. On sám se hájí tím, že posádka utekla,a on tak neměl komu velet. Posledním hostem bude kapitán dálné námořní plavby Karel Zeman.

Přehrát vše