iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 1. 2015
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

7 hlasů
2501
zhlédnutí

Události, komentáře

Boj s terorismem a protesty proti islámu — USA se sbližují s Kubou — Levná ropa — Pražská revoluce v MHD

58 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Boj s terorismem a protesty proti islámu

  0:09 do playlistu

  Boj s terorismem a protesty proti islámu
  Účast na demonstraci hnutí Pegida v Lipsku je nižší, než organizátoři čekali. Podle tamních médií přišlo asi 1500 lidí, kteří protestují proti rostoucímu počtu přistěhovalců a údajné islamizaci Německa. V ulicích jsou ale i tisíce odpůrců protiislámského hnutí. Jak se k imigrační politice a k boji proti terorismu postaví Česko? Diskutovat budou místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Jaroslava Jermanová /ANO/ a místopředseda Poslanecké sněmovny Petr Gazdík /TOP 09 a STAN/.

 • USA se sbližují s Kubou

  17:39 do playlistu

  USA se sbližují s Kubou
  Americký kongres by měl ještě letos začít pracovat na ukončení obchodního embarga vůči Kubě. Vůbec poprvé k tomu zákonodárce vyzval prezident Barack Obama během svého poselství o stavu unie. Embargo zavedl Washington před více než půlstoletím v reakci na komunistický převrat. Co změna amerických postojů vůči Kubě znamená a jaké bude mít důsledky? Probereme s advokátkou, vedoucí lidskoprávního oddělení Institutu CASLA Tamarou Sujú a zahraničním komentátorem MF DNES Teodorem Marjanovičem.

 • Stalo se
 • Levná ropa

  39:43 do playlistu

  Levná ropa
  Světové ceny ropy se dnes odrazily ode dna a korigovaly včerejší výrazný, téměř pětiprocentní propad. Přesto někteří pumpaři odhadují, že do jara budou čeští řidiči tankovat litr naturalu za 25 korun. Téma pro profesora ekonomie Fordham University v New Yorku Milana Zeleného.

 • Pražská revoluce v MHD

  49:36 do playlistu

  Pražská revoluce v MHD
  Prahu čekají zásadní dopravní změny. Souvisejí s dubnovým otevřením nového úseku metra z Dejvické do Motola. Dotknou se však i mnoha dalších oblastí v celém městě. Co konkrétně Pražany čeká? A proč připravuje nové vedení magistrátu zlevnění předplatných kuponů? Probereme s náměstkem primátorky hl. m. Prahy pro dopravu Petrem Dolínkem /ČSSD/.

Přehrát vše

Související