iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 9. 2014
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
4821
zhlédnutí

Události, komentáře

Hádka o daně — Exkluzivní host — Zaorálek na Ukrajině — Kampaň Moje smrt — Pharrell Williams v Česku

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hádka o daně

  0:10 do playlistu

  Hádka o daně
  Sněmovnou prošla ve třetím čtení novela o daních z příjmů. Návrh upravuje slevu na děti, vrací slevu pracujícím důchodcům nebo omezuje paušály pro živnostníky. Zákonodárci poslali do závěrečné fáze schvalování i novelu zavádějící třetí desetiprocentní sazbu DPH. Zlevnit by se díky ní měly některé léky, knihy nebo nenahraditelná dětská výživa. Opozice to kritizuje. Proč? Diskutovat budou místopředseda rozpočtového výboru sněmovny Jan Volný /ANO/ a předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek /TOP 09/.

 • Telegraficky
 • Exkluzivní host

  24:00 do playlistu

  Exkluzivní host
  Jaké dopady budou mít sankce proti Rusku? Co bude pro Velkou Británii znamenat případné odtržení Skotska? A jak je to s konkurenceschopností Česka a celé Evropy? Exkluzivním hostem Událostí, komentářů bude ředitel World Economic Forum pro Evropu Nicholas Davis, který zítra vystoupí na konferenci na VŠE.

 • Zaorálek na Ukrajině

  31:46 do playlistu

  Zaorálek na Ukrajině
  Česko neplánuje žádný hromadný odchod krajanů z Ukrajiny. Během návštěvy Žytomyru to řekl ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Samotní příslušníci tamní české komunity odchod neplánují a situace v regionu je k tomu ani nenutí. Odkud se tedy vzal požadavek na repatriaci čtyřicítky rodin, které se v březnu obrátily o pomoc na české představitele a které minulý týden podpořil prezident Miloš Zeman? A jaká je teď situace na Ukrajině? Probreme s redaktorem Lukášem Mathé, který Zaorálkovu návštěvu sledoval. A do Lucku se spojíme se zpravodajkou ČT Adrianou Dergam.

 • Telegraficky
 • Kampaň Moje smrt

  41:42 do playlistu

  Kampaň Moje smrt
  Občanské sdružení Cesta domů odstartovalo projekt Mojesmrt.cz. Je zaměřený hlavně na mladé lidí od dvaceti do čtyřiceti let. Proč právě na ně? Opravdu je to věková skupina, která téma smrti řeší? Téma pro vědeckého sekretáře České společnosti paliativní medicíny Ondřeje Slámu a socioložku Jiřinu Šiklovou.

 • Pharrell Williams v Česku

  51:58 do playlistu

  Pharrell Williams v Česku
  Jeden z neúspěšnějších popových hudebníků současnosti Pharell Williams roztančí Prahu. V rámci světového turné českým fanouškům poprvé naživo představí i svůj největší hit Happy. Na koncert se spojíme s redaktorem Petrem Meškánem.

Přehrát vše

Související