iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 9. 2014
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
3417
zhlédnutí

Události, komentáře

Neklidná tripartita — Summit NATO — Spory o zbraně — Život v paneláku

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Neklidná tripartita

  0:25 do playlistu

  Neklidná tripartita
  Tripartita se neshodla na zvýšení minimální mzdy o 700 korun. Proti byli zaměstnavatelé. Podle původní dohody měl být růst o 200 korun nižší. Premiér ale označil nový návrh za přiměřený. Porušila vláda svůj slib? Je spor kvůli dvěma stovkám nutný? A skutečně může růst minimální mzdy ohrozit podniky a vést k propouštění, jak tvrdí zaměstnavatelé? Hostem bude předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák a předseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků Karel Havlíček.

 • Telegraficky
 • Summit NATO

  21:52 do playlistu

  Summit NATO
  Dění na Ukrajině a vývoj v Afghánistánu – témata klíčového summitu NATO, který odstartoval ve Walesu. Aliance posoudí nový mírový návrh ruského prezidenta Vladimira Putina. A rozhodne také o finanční podpoře afghánské armády. S detaily se z Bruselu přihlásí zpravodaj Bohumil Vostal. Do studia přijde analytik Lukáš Dyčka.

 • Spory o zbraně

  37:38 do playlistu

  Spory o zbraně
  Francouzský prezident nejdříve tvrdil, že dvě lodě třídy Mistral, které si objednalo Rusko, musí dodat a že nelze rušit už dojednané smlouvy. Včera ale Elysejský palác oznámil pozastavení kontraktu. Jenže podle anonymního zdroje agentury AFP stavba lodí pokračuje. Do Paříže se spojíme se zpravodajem Petrem Zavadilem. K čemu lodě Mistral vlastně slouží? A čím jsou pro Rusko tak důležité? Téma pro zbrojního analytika Jaroslava Štefce.

 • Telegrřaficky
 • Život v paneláku

  51:59 do playlistu

  Život v paneláku
  Paneláková sídliště a bydlení v nich očima současných výtvarníků. Téma výstavy, která začíná v pražské galerii Trafačka. Probereme v závěru pořadu s výtvarníkem Jiřím Frantou.

Přehrát vše

Související