iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 5. 2014
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
2603
zhlédnutí

Události, komentáře

Vojáci NATO v Česku? — Důchodová reforma — Fenomén Karel IV. — Evropské volby 2014

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vojáci NATO v Česku?

  0:09 do playlistu

  Vojáci NATO v Česku?
  Ministr obrany Martin Stropnický ve sněmovně mírnil svá včerejší slova o tom, že v Česku nechce kvůli krizi na Ukrajině zahraniční vojáky NATO. Vládní kolegové označili jeho výroky za nešťastné – kritikou nešetří opozice. Jak to ministr obrany myslel? A je umístění jednotek Severoatlantické aliance v Česku vůbec aktuální? Zeptáme se ministra obrany Martina Stropnického /ANO/.

 • Telegraficky
 • Důchodová reforma

  16:03 do playlistu

  Důchodová reforma
  Věk odchodu do důchodu by neměl v budoucnu překročit hranici sedmdesáti let. České televizi to při prvním jednání komise k důchodové reformě řekla ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová. Řešit bude taky zrušení druhého důchodového pilíře. Proč má skončit? A jak konkrétně by měla důchodová reforma vypadat? Hostem bude místopředseda Poslanecké sněmovny a KDU-ČSL Jan Bartošek, předseda poslaneckého klubu a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek, bývalý předseda expertní důchodové komise Vladimír Bezděk a místopředseda ČMKOS Vít Samek.

 • Fenomén Karel IV.

  33:28 do playlistu

  Fenomén Karel IV.
  Startují přípravy na oslavy sedmistého výročí narození Karla IV. Hlavní část akcí proběhne za dva roky – král a císař přišel na svět 14. května 1316. Fenomén Karla IV. probereme s historičkou Evou Doležalovou.

 • Telegraficky
 • Výtvarník Hans Rudi Giger
 • Evropské volby 2014

  42:51 do playlistu

  Evropské volby 2014
  Pokračuje série debat trojic lídrů politických stran a hnutí kandidujících do evropského parlamentu. Dnes budou hosty Roman Sláma /Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska/, Petr Jantač /evropani.cz/ a Kateřina Konečná /KSČM/.

Přehrát vše

Související