iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 3. 2014
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

8 hlasů
2899
zhlédnutí

Události, komentáře

Spor o Krym — Jak nastartovat ekonomiku? — Nové projekty ČT

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Spor o Krym

  0:09 do playlistu

  Spor o Krym
  Sesazený ukrajinský prezident Viktor Janukovyč se ukázal na veřejnosti. V Rostově na Donu prohlásil, že je stále jediným legitimním prezidentem a vrchním velitelem ozbrojených sil. Ukrajinský parlament mezitím vyzval Krym ke zrušení nedělního referenda o připojení poloostrova k Rusku. Krymští poslanci naopak znovu přijali deklaraci o nezávislosti. A Západ dál stupňuje diplomatický tlak – Německo a Francie hrozí sankcemi. Na Krym se spojíme se zpravodajem Josefem Pazderkou, postoj Německa okomentuje zpravodaj Martin Jonáš. Měla by se v reakci na dění na Ukrajině obnovit diskuze o protiraketovém systému v Česku a Polsku, od které se v roce 2009 ustoupilo? Zeptáme se ministra a průmyslu a obchodu Jana Mládka /ČSSD/ a poslance, místopředsedy KSČM Jiřího Dolejše.

 • Telegraficky
 • Jak nastartovat ekonomiku?

  30:01 do playlistu

  Jak nastartovat ekonomiku?
  Téměř o pět set korun klesla v posledním čtvrtletí loňského roku průměrná mzda – na 26 637 korun. Jde o vůbec největší propad za posledních deset let. Dvě třetiny lidí na ni navíc vůbec nedosáhnou. Co stojí za poklesem průměrné mzdy? A jakými nástroji chce vláda oživit ekonomiku a snížit nezaměstnanost? Probereme s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem, poslancem, místopředsedou KSČM Jiřím Dolejšem a ekonomem Janem Burešem.

 • Telegraficky
 • Nové projekty ČT

  49:49 do playlistu

  Nové projekty ČT
  Výpravný historický film o Janu Husovi nebo nové detektivní série – Česká televize představila novinky v programu. Příští rok by se měl na obrazovkách objevit také sitkom Kancl, který vzniká podle úspěšné britské předlohy stanice BBC. Téma na závěr pořadu.

Přehrát vše

Související