iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 3. 2014
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

8 hlasů
3175
zhlédnutí

Události, komentáře

Hrozba sankcí — Efektivnější čerpání peněz z EU? — Stahování hudby

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hrozba sankcí

  0:09 do playlistu

  Hrozba sankcí
  Diplomatický boj o Ukrajinu – jako zásadní zbraň teď vystupuje ekonomika. Hrozby sankcí vůči Moskvě se stupňují. Kyjevu Unie naopak slíbila pomoc 11 miliard eur. I tak je to míň než polovina toho, co tamní vláda potřebuje na dva následující roky. A NATO mluví o pozastavení společných projektů s Ruskem. O jaké projekty konkrétně jde? Do Bruselu se spojíme s velvyslancem ČR při NATO Jiřím Šedivým. Jak reálná je teď varianta sankcí vůči Rusku? A co by to znamenalo pro Evropskou unii? Z Paříže, kde o řešení krize jednali šéfové americké a britské diplomacie, se přihlásí zpravodaj Petr Zavadil, z Charkova zpravodaj Václav Černohorský. Hostem ve studiu Událostí, komentářů bude politolog Metropolitní univerzity Oldřich Bureš. A dopad možných sankcí vůči Rusku probereme s ekonomem ČSOB Tomášem Sedláčkem.

 • Telegraficky
 • Efektivnější čerpání peněz z EU?

  42:58 do playlistu

  Efektivnější čerpání peněz z EU?
  V příštím programovém období by kraje a města měly zřejmě čerpat peníze z Evropské unie z jediného Integrovaného regionálního operačního programu. Řídit ho má ministerstvo pro místní rozvoj. Zlepší chystané změny čerpání peněz z evropských fondů? Probereme s náměstkem ministryně pro místní rozvoj Danielem Brownem a hejtmanem Pardubického kraje, předsedou komise pro financování a evropské fondy Martinem Netolickým /ČSSD/.

 • Telegraficky
 • Stahování hudby

  55:16 do playlistu

  Stahování hudby
  „Buď toho součástí. Podporuj muziku!“ Projekt zaměřený na nejmladší posluchače, který si klade za cíl zvýšit povědomí o hodnotě hudby. Ilegální stahování z internetu je totiž stále závažnějším problémem vydavatelů i muzikantů. Více v reportáži.

Přehrát vše