iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 2. 2014
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
3412
zhlédnutí

Události, komentáře

Janukovyčův projev — Školy bez učitelů? — Koncert Simple Minds

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Janukovyčův projev

  0:10 do playlistu

  Janukovyčův projev
  Svržený ukrajinský prezident Viktor Janukovyč se po týdnu objevil na veřejnosti. V Rostově na Donu prohlásil, že je odhodlán bojovat proti radikálům, kteří ohrožují Ukrajinu. A dál se považuje za prezidenta. Napětí na Krymu se navíc stupňuje – tamní letiště v noci obsadili neznámí ozbrojenci. Jaké scénáře se teď pro Ukrajinu rýsují? Na Krym se spojíme se zpravodajem ČT Miroslavem Karasem. Hostem ve studiu bude zpravodaj ruského deníku Kommersant Alexandr Kuranov, ředitel Tatar-Baskirského vysílání Rádia Svobodná Evropa Rima Gilfanov a vojenský analytik Martin Koller. A přijde také fotograf Eugen Kukla – jeho dokumentární fotografie z ulic Kyjeva jsou ode dneška k vidění v Galerii Montmartre v Praze.

 • Telegraficky
 • Školy bez učitelů?

  36:32 do playlistu

  Školy bez učitelů?
  Kvůli chybějící kvalifikaci by mělo na konci letošního roku odejít ze škol zhruba sedm tisíc učitelů. Nejhorší je situace na Karlovarsku a také u kantorů odborných předmětů. Zjistilo to ministerstvo školství. Podle šéfa resortu Marcela Chládka jsou čísla horší, než se čekalo, a už zvažuje pro některé učitele výjimky. Jak budou školy od příštího roku fungovat? A hrozí jim vážnější problémy? Téma pro prezidenta Asociace profese učitelství, ředitele ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí Jana Kordu a předsedu Českomoravského odborového svazu pracovníků školství Františka Sobčíka.

 • Telegraficky
 • Koncert Simple Minds

  50:50 do playlistu

  Koncert Simple Minds
  Skotská rocková kapela Simple Minds večer vystoupí v Praze. Zahraje svoje největší hity, ale i novinky z chystané desky. Muzikanti letos slaví 35. výročí. Na koncert se spojíme s redaktorem ČT Petrem Meškánem.

Přehrát vše

Související