iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 1. 2014
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
3755
zhlédnutí

Události, komentáře

Rozbouřená Ukrajina — Vydání Svobody? — Momentky v Rudolfinu

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rozbouřená Ukrajina

  0:35 do playlistu

  Rozbouřená Ukrajina
  Ukrajinský prezident Janukovyč doporučil projednat ukrajinskou krizi na mimořádné schůzi parlamentu. V Kyjevě zatím panuje křehké příměří. Vydržet by mělo minimálně během jednání hlavy státu s opozicí. Premiér Azarov ale srážky demonstrantů s policií označil za pokus o státní převrat. Rýsuje se na Ukrajině řešení krize? A jak reálná je teď varianta předčasných voleb? Do Kyjeva se spojíme se zpravodajem ČT Josefem Pazderkou. Do studia přijde předseda zahraničního výboru sněmovny, předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg a redaktorka Rádia Svobodná Evropa Natalia Churikova.

 • Vydání Svobody?

  24:25 do playlistu

  Vydání Svobody?
  Poslanci by měli vydat Bohuslava Svobodu k trestnímu stíhání. Doporučil jim to sněmovní mandátový a imunitní výbor. A vydání se nebrání ani sám Svoboda. Obvinění v souvislosti s kauzou opencard chce sám vyvrátit před soudem. Jak se k žádosti postaví sněmovna? A v čem měl Svoboda spolu s dalšími devíti pražskými radními pochybit? Hostem bude poslanec, bývalý primátor hl. m. Prahy Bohuslav Svoboda /ODS/ a místopředseda mandátového a imunitního výboru Stanislav Polčák /TOP 09/.

 • Telegraficky
 • Momentky v Rudolfinu

  48:17 do playlistu

  Momentky v Rudolfinu
  Fotografii s červenýma očima nebo bez hlavy má doma téměř každý. Jenže pokud zdánlivě nepovedenou momentku vyfotí uznávaný fotograf, stává se z ní umělecké dílo. Ode dneška jsou takové snímky k vidění v Rudolfinu. Víc řekne ředitel Galerie Rudolfinum Petr Nedoma.

Přehrát vše