iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 11. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
4139
zhlédnutí

Události, komentáře

Jednání o vládě — (Ne)bezpečná Fukušima — III. tenisový triumf — Socialistický realismus v ulicích

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jednání o vládě

  0:09 do playlistu

  Jednání o vládě
  ČSSD a ANO jsou o krok blíž ke shodě na podobě nové vlády. Koaliční smlouvu by Bohuslav Sobotka rád začal psát už v sobotu. Některé sporné body ale přetrvávají. Hnutí Ano například nechce hýbat s některými daněmi. Jsou strany schopné najít kompromis? Z čeho jsou ochotné slevit? A je možné, že hnutí Úsvit nakonec vstoupí do vlády místo lidovců? Hostem bude místopředseda ČSSD Milan Chovanec, předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek a předseda hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamura.

 • Telegraficky
 • (Ne)bezpečná Fukušima

  32:15 do playlistu

  (Ne)bezpečná Fukušima
  V jaderné elektrárně Fukušima začali odstraňovat palivové tyče z poničeného reaktoru. Cílem je zabránit riziku v případě dalšího zemětřesení nebo tsunami. Uran se při tom nesmí dostat do styku se vzduchem. Jak náročná je celá operace? A jak dlouho potrvá? Probereme s ředitelem odboru hodnocení jaderné bezpečnosti ze Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Jiřím Veselým.

 • III. tenisový triumf

  40:12 do playlistu

  III. tenisový triumf
  Vítězný daviscupový tým je doma – za sebou už má i první oslavy. Triumf ve finále proti Srbsku stejně jako loni dokonal Radek Štěpánek. Téma pro bývalého tenistu a bývalého nehrajícího kapitána československého daviscupového družstva, trenéra Františka Pálu a bývalého tenistu, člena vítězného týmu z roku 1980 Jana Kodeše.

 • Socialistický realismus v ulicích

  49:47 do playlistu

  Socialistický realismus v ulicích
  Socialistické sochy a umění ve veřejném prostoru představuje v pražské galerii Dox výstava s názvem Vetřelci a volavky. Zároveň vychází i stejnojmenná kniha. Víc řekne architektka, kurátorka Radomíra Sedláková.

Přehrát vše