iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 11. 2013
21:11 na ČT24

1 2 3 4 5

9 hlasů
6257
zhlédnutí

Události, komentáře

Jednání o vládě — Propuštěný Rath — Nová úhradová vyhláška

49 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jednání o vládě

  0:06 do playlistu

  Jednání o vládě
  Církevní restituce. Zřejmě nejkritičtější bod v jednání o budoucí vládě. Večer se poprvé od voleb sejdou týmy ČSSD a lidovců. Kromě majetkového narovnání státu s církvemi se neshodnou ani v otázce daní. Z čeho jsou lídři možné budoucí koalice ochotni slevit? Výsledky prvního společného jednání zástupců sociálních demokratů a lidovců probereme s místopředsedou ČSSD Lubomírem Zaorálkem a předsedou KDU-ČSL Pavlem Bělobrádkem.

 • Telegraficky
 • Propuštěný Rath

  13:36 do playlistu

  Propuštěný Rath
  Den poté, co vazbu opustil David Rath, přišla na středočeský krajský soud i žádost posledního obžalovaného v celé kauze, který ve vazbě zůstává – Petra Kotta. David Rath stále čeká na písemné rozhodnutí soudu, a tak přesně neví, jaký režim má v současné době dodržovat. Jak se chce hájit před soudem? A co říká obavám státního zástupce, že uprchne do zahraničí? Obžalovaný bývalý středočeský hejtman a exposlanec David Rath bude hostem Událostí, komentářů.

 • Nová úhradová vyhláška

  34:32 do playlistu

  Nová úhradová vyhláška
  Do zdravotnictví by mělo jít příští rok víc peněz. Podle nové úhradové vyhlášky, kterou představil ministr v demisi Martin Holcát, celkem o deset miliard. Přidáno dostanou nemocnice i ambulance – naopak do zubních ordinací víc peněz nepřiteče. Jaký bude skutečný dopad nové úhradové vyhlášky? Odvrátí kolaps zdravotnictví, před kterým varuje Asociace nemocnic a Česká lékařská komora? Probereme s náměstkyní ministra zdravotnictví Helenou Rögnerovou a prezidentem ČLK Milanem Kubkem.

Přehrát vše