iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 11. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

7 hlasů
4479
zhlédnutí

Události, komentáře

Propuštěný Rath — Jednání o vládě — Egyptský objev

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Propuštěný Rath

  0:08 do playlistu

  Propuštěný Rath
  David Rath je na svobodě. Vrchní soud v Praze vyhověl jeho stížnosti a propustil ho z vazby. Za mřížemi strávil bývalý poslanec obžalovaný z korupce 18 měsíců. Obavy z toho, že by se mohl vyhýbat hlavnímu líčení, už podle soudu pominuly. Proč soud Rathově stížnosti na vazbu vyhověl právě teď? Jak jeho propuštění ovlivní celou kauzu? A má pravdu, když říká, že české vězeňství je stalinistické a produkuje recidivisty? Hostem bude advokát Davida Ratha Roman Jelínek, náměstek ministra spravedlnosti Daniel Volák a soudce, předseda Okresního soudu v Kutné Hoře Petr Franc.

 • Telegraficky
 • Jednání o vládě

  26:20 do playlistu

  Jednání o vládě
  Vyrovnání státu s církvemi se může změnit. Hnutí ANO připouští, že by mohlo podpořit sociální demokraty, kteří chtějí restituce omezit. Představitelé vyjednávacích týmů obou stran se poprvé oficiálně setkali v neděli večer. Schůzka následovala jen několik hodin poté, co ústřední výkonný výbor ČSSD potvrdil pozici Bohuslava Sobotky. Jak reálná je po prvním jednání koalice ČSSD, ANO a lidovců? Diskutovat budou zástupci vyjednávacích týmů stran – předseda Senátu Milan Štěch /ČSSD/, místopředsedkyně ANO Věra Jourová a místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek.

 • Následky tajfunu na Filipínách
 • Telegraficky
 • Egyptský objev

  48:07 do playlistu

  Egyptský objev
  Unikátní nález českých egyptologů v Abúsíru. Mimořádně zachovalá hrobka stará 4400 let patřila osobnímu lékaři faraona a nabízí pohled na život v období tzv. Staré říše. Probereme s egyptoložkou Renatou Landgráfovou.

Přehrát vše

Související