iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 11. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

1 hlas
3855
zhlédnutí

Události, komentáře

Rezignace v ČSSD — Hornická stávka — Svět Josefa Sudka

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rezignace v ČSSD

  0:10 do playlistu

  Rezignace v ČSSD
  Po Zdeňku Škromachovi rezignovali na své funkce v ČSSD i Michal Hašek a Jeroným Tejc. Podle svých slov tak vyvodili odpovědnost za špatný volební výsledek, zároveň chtějí uklidnit situaci. Z aktérů schůzky v Lánech tak ve vedení strany zůstává pouze Milan Chovanec – k jeho odchodu nevidí Bohuslav Sobotka důvod. Je po dnešku sociální demokracie jednotná? Rozběhnou se teď naplno povolební vyjednávání? A jaké jsou šance koalice ČSSD, ANO a lidovců? Hostem bude poslanec, stínový ministr obrany Jan Hamáček /ČSSD/, poslanec, místopředseda KDU-ČSL Roman Línek a předseda poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslav Faltýnek. Komentář připojí Petr Hartman z Českého rozhlasu.

 • Telegraficky
 • Hornická stávka

  32:01 do playlistu

  Hornická stávka
  Ostravští horníci chtějí stávkovat – odhlasovali si to v referendu. Odbory se s vedením těžařské společnosti OKD už déle než rok nemůžou domluvit na podobě nové kolektivní smlouvy. Jak by měla stávka probíhat? A co ji může odvrátit? Téma pro předsedu Sdružení hornických odborů OKD Jaromíra Pytlíka a ředitele vnějších vztahů a člena představenstva OKD Petra Jonáka.

 • Tajfun pustoší Filipíny
 • Telegraficky
 • Svět Josefa Sudka

  48:01 do playlistu

  Svět Josefa Sudka
  Spoléhal se na instinkt a jednoduchost – přesto patří k nejvýznamnějším českým fotografům. Výstava ve Strahovském klášteře ukazuje nejen svět očima Josefa Sudka, ale hlavně to, jak ho viděli jeho přátelé. Probereme s publicistou Josefem Chuchmou.

Přehrát vše

Související