iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 7. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

7 hlasů
4695
zhlédnutí

Události, komentáře

Nový šéf ČD — Jak zachránit Vesnu? — Duety Jackson/Mercury

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nový šéf ČD

  0:38 do playlistu

  Nový šéf ČD
  Vysvětlit důvody odvolání Petra Žaludy z postu generálního ředitele Českých drah žádají politici napříč spektrem – a to včetně sociálních demokratů. Podle ODS by se vláda, která nemá podporu sněmovny, měla zdržet personálních čistek. Žaludu ve funkci vystřídal Dalibor Zelený, který společnost vedl už v minulosti. Jak zastaví zadlužování Českých drah a zároveň obnoví vozový park? A má vláda bez důvěry měnit vedení firem? Hostem bude generální ředitel Českých drah Dalibor Zelený, stínový ministr dopravy Milan Chovanec /ČSSD/ a poslanec Radim Jirout /ODS/.

 • Telegraficky
 • Jak zachránit Vesnu?

  26:36 do playlistu

  Jak zachránit Vesnu?
  Budoucnost léčebny v Janských Lázních zůstává nejistá. Plán, jak ji zachránit, představil ředitel lázní zástupcům pacientů a členům krizového štábu. Ti ale z jednání odcházeli s pochybnostmi. Proč? Jak chce ředitel řešit problémy léčebny? A co by její konec znamenal pro pacienty a lidi v regionu? Hostem bude ředitel lázní Josef Šimurda a Iva Řezníčková ze sdružení Zachraňme Vesnu.

 • Byznys dnes
 • Duety Jackson/Mercury

  42:56 do playlistu

  Duety Jackson/Mercury
  Ještě letos by měly vyjít třicet let staré duety Michaela Jacksona a Freddie Mercuryho. Vznikly při setkání obou hudebníků v roce 1983. Byl u toho i bývalý osobní manažer frontmana skupiny Queen Peter Freestone, který teď žije v Česku. A bude hostem Událostí, komentářů.

Přehrát vše

Související