iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 7. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

7 hlasů
3367
zhlédnutí

Události, komentáře

Hledání hlasů — Papež v Brazílii — Královský porod

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hledání hlasů

  0:35 do playlistu

  Hledání hlasů
  Prezident Zeman vyjednává podporu pro úřednický kabinet Jiřího Rusnoka – v Lánech přijal během dneška šéfy poslaneckých klubů tří největších parlamentních stran. Sociální demokraty názor na podporu vlády rozděluje, pro ODS a TOP 09 je i dál nepřijatelná. Potřebné hlasy hledá i samotný Jiří Rusnok. Jsou šance na získání důvěry pro jeho vládu po dnešku větší, nebo menší? Hostem bude předseda poslaneckého klubu ČSSD Jeroným Tejc, místopředseda ODS a sněmovny Jiří Pospíšil a místopředseda poslaneckého klubu TOP 09 František Laudát.

 • Telegraficky
 • Papež v Brazílii

  25:02 do playlistu

  Papež v Brazílii
  Papež František míří do Brazílie. Je to jeho první zahraniční cesta – a letos zároveň jediná. Ostatní, které plánoval jeho předchůdce, zrušil – včetně nedávných oslav na Velehradě. Co se od papežovy návštěvy Brazílie očekává? Téma pro redaktorku náboženského vysílání ČRo Plus Markétu Šindelářovou.

 • Problémy s opravou D1
 • Královský porod

  35:40 do playlistu

  Královský porod
  Británie netrpělivě očekává narození královského potomka. Vévodkyně Kate už je v londýnské nemocnici Panny Marie, kam ji ráno doprovodil princ William. Vše zatím probíhá bez komplikací. S aktuálními informacemi se z Londýna přihlásí zpravodaj ČT Bohumil Vostal. Jak to bude s nástupnictvím na britský trůn?A jak vůbec Britové vnímají monarchii? Probereme s politologem Bořivojem Hnízdem.

Přehrát vše

Související