iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 3. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
2804
zhlédnutí

Události, komentáře

Prezidentské účtování — Arbitráž s VZP? — Bojová pohotovost KLDR

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Prezidentské účtování

  1:01 do playlistu

  Prezidentské účtování
  Vyúčtování prezidentských kampaní všech kandidátů dorazila do Senátu. Během dneška je odevzdali i zbývající tři – Vladimír Franz, Jan Fischer a Miloš Zeman. Dva posledně jmenovaní všechny své závazky zatím neuhradili – oba ale tvrdí, že peníze od dárců jim v nejbližší době přijdou. Kdo pomůže Janu Fischerovi zaplatit zbývajících osm milionů? Hostem bude kardiochirurg, šéf Fischerova volebního výboru Jan Pirk. Co můžou senátoři za podpory auditorů reálně zjistit o financování prezidentských kampaní? Jaké mají nástroje na odhalení černých peněz? Téma pro předsedu mandátového a imunitního výboru Jiřího Oberfalzera / ODS/ a auditora Lukáše Wagenknechta.

 • Telegraficky
 • Arbitráž s VZP?

  22:00 do playlistu

  Arbitráž s VZP?
  Vlastníci pražského protonového centra na léčbu rakoviny vyvolali arbitráž proti VZP. Největší česká pojišťovna totiž odmítá plnit smlouvu, která centru garantuje zhruba miliardu ročně. Smlouva byla uzavřená před téměř třemi lety v době nucené správy. Pojišťovna ji považuje za nevýhodnou a neuznává ji. Diskutovat bude hlavní lékař Protonového centra Jiří Kubeš a člen správní rady VZP, poslanec Jiří Skalický /TOP 09/.

 • Byznys
 • Bojová pohotovost KLDR

  39:36 do playlistu

  Bojová pohotovost KLDR
  Severokorejský vůdce Kim Čong-un vyhlásil bojovou pohotovost. Vojáci mají být připravení na útok na americké vojenské základny v Tichomoří. Země tak reaguje na přelet amerických neviditelných bombardérů nad jihokorejským územím. Co na korejské výhružky říkají Spojené státy? Do Washingtonu se spojíme se zpravodajem ČT Martinem Řezníčkem. Téma pak probereme s koreanistou Jaromírem Chladou.

Přehrát vše

Související