iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 3. 2013
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

8 hlasů
4832
zhlédnutí

Události, komentáře

Staronový předseda ČSSD — Češky unesené v Pákistánu — Otázky pana Lásky

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Staronový předseda ČSSD

  0:37 do playlistu

  Staronový předseda ČSSD
  Bohuslav Sobotka obhájil na sjezdu sociálních demokratů v Ostravě post předsedy. Svůj hlas mu dalo 84 procent delegátů. S projevem vystoupil i prezident a někdejší lídr strany Miloš Zeman. Prohlásil, že si jako občan přeje vítězství ČSSD v příštích volbách. Hostem bude předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Jak naloží se silným mandátem? A je ČSSD rozdělená, nebo ji sjezd naopak stmelil? Analýzu připojí Martina Lustigová, která sjezd nejsilnější opoziční strany celý den sledovala. A s komentátory Alexandrem Mitrofanovem a Martinem Komárkem pak probereme vztah sociálních demokratů a prezidenta Miloše Zemana.

 • Češky unesené v Pákistánu

  44:52 do playlistu

  Češky unesené v Pákistánu
  Policie dál bezvýsledně pátrá po dvou Češkách, které unesli neznámí ozbrojenci v pákistánské provincii Balúčistán. Na místě vznikla krizová skupina, která má koordinovat vyšetřování. Jejich rodiny jsou v kontaktu s ministerstvem zahraničí i s velvyslanectvím v Islamábádu. Moc informací ale nedostávají. Je pravděpodobné, že dívky byly uneseny kvůli výkupnému? A je obvyklé, že se zatím nikdo k únosu nepřihlásil? Zeptáme se editora pákistánského vysílání Rádia Svobodná Evropa Dauda Khattaka.

 • Otázky pana Lásky

  52:17 do playlistu

  Otázky pana Lásky
  Do kin vstoupil celovečerní dokument Otázky pana Lásky. Sleduje život mladíka trpícího schizofrenií a líčí jeho soužití se silně věřící babičkou a nemocnou matkou. Na detaily se zeptáme režisérky filmu Dagmar Smržové.

Přehrát vše

Související