iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 10. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
2470
zhlédnutí

Události, komentáře

Rozplétání metylalkoholové kauzy — Spor o pomazánkové máslo — Konec tištěného Newsweeku — Senátní duely

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rozplétání metylalkoholové kauzy

  0:38 do playlistu

  Rozplétání metylalkoholové kauzy
  Další obviněný v metylalkoholové kauze. Jednatele likérky Drak Pavla Čanigu viní státní zástupce z ohrožování zdraví závadnými potravinami. Po jeho kolegovi, jednateli distribuční společnosti Verdana Robertu Sedlaříkovi bylo vyhlášeno celoevropské pátrání. Jak byla likérka, o které se mluvilo od začátku metylalkoholové kauzy, zapojena do sítě s jedovatým alkoholem? A je provázána na tzv. Toflův gang, jak naznačil ve výpovědi jeden z obžalovaných? Hostem na úvod bude náměstek policejního prezidenta a šéf vyšetřovacího týmu Metyl Václav Kučera.

 • Telegraficky
 • Spor o pomazánkové máslo

  14:52 do playlistu

  Spor o pomazánkové máslo
  Pomazánkové máslo brzy zmizí z českých pultů. Česko totiž prohrálo soudní spor s EU a české mlékárny budou tento výrobek muset prodávat pod jiným označením. Podle unijních předpisů totiž nesmí název máslo nést produkt, který obsahuje méně než 80 % mléčného tuku. Může Česko verdikt ještě zvrátit? A měl by o to stát vůbec usilovat? Chrání Evropská komise spotřebitele před klamavými názvy potravin, nebo jen uměle zatěžuje výrobce? Diskutovat budou europoslanec Jan Březina a předseda představenstva firmy Madeta Milan Teplý.

 • Konec tištěného Newsweeku

  30:40 do playlistu

  Konec tištěného Newsweeku
  Po osmdesáti letech skončí tištěná verze časopisu Newsweek. Od nového roku bude vycházet pouze v digitální podobě pod názvem Newsweek Global. Proč se vedení společnosti k tomuto kroku rozhodlo? A předznamená přechod Newsweeku z papíru do tabletů vývoj dalších tiskovin? Do Washingtonu se spojíme s naším zpravodajem Michalem Kubalem.

 • Byznys dnes
 • Senátní duely

  39:18 do playlistu

  Senátní duely
  S jakými sliby jdou do druhého kola kandidáti do Senátu? Na jejich názory se podívejte v sestřihu na závěr pořadu.

Přehrát vše

Související