iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 10. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
4339
zhlédnutí

Události, komentáře

Česko volí — Nobelova cena pro EU — L-159 do Iráku — Nová deska Kiss

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Česko volí

  1:09 do playlistu

  Česko volí
  Začaly volby do krajských zastupitelstev a jedné třetiny Senátu. O přízeň voličů se letos uchází rekordní počet kandidátů a také volebních uskupení. ČSSD obhajuje své minulé vítězství ve všech třinácti krajích. Svůj hlas už odpoledne odevzdal prezident Václav Klaus. Kolik lidí přišlo během prvního dne volit? A kdy budeme znát výsledky? S redaktory ČT se živě podíváme do volebních místností v Praze a Ostravě.

 • Nobelova cena pro EU

  6:34 do playlistu

  Nobelova cena pro EU
  Evropská unie získala Nobelovu cenu míru. A to za dlouhodobou roli při sjednocování kontinentu. Ocenění hned vzbudilo kontroverze. Podle šéfa komise José Barrosa je to pocta - podle Václava Klause tragický omyl. Zaslouží si Evropská unie Nobelovu cenu? Téma pro ředitele politického odboru prezidentské kanceláře Ladislava Jakla, ekonoma Tomáše Sedláčka a ředitele ústavu světových dějin FF UK Martina Kováře.

 • Telegraficky
 • L-159 do Iráku

  31:43 do playlistu

  L-159 do Iráku
  Irák koupí osmadvacet českých bitevníků L-159 a zaplatí za ně zhruba devatenáct miliard korun. Při návštěvě Česka to potvrdil ministr obrany Iráku Saadún Dulajmí. Půjde o čtyři letouny ze zásob ministerstva obrany a dalších čtyřiadvacet úplně nových strojů. Na detaily se zeptáme bývalého náčelníka generálního štábu, generála v záloze Jiřího Šedivého.

 • Byznys dnes
 • Nová deska Kiss

  42:24 do playlistu

  Nová deska Kiss
  Legendární americká skupina Kiss vydává už dvacáté album nazvané Monster. Kapela vznikla v roce 1973 v New Yorku a proslavila se pomalovanými tvářemi, kostýmy a extravagantními koncerty. V čem Kiss v dobách svých začátků hudebně upoutali? A jaká je jejich nová deska? Odpoví hudební publicista Pavel Kučera.

Přehrát vše

Související