iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 10. 2012
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

5 hlasů
3539
zhlédnutí

Události, komentáře

Vyjednávání v ODS — (Ne)vítaná Merkelová — Exministr spravedlnosti USA exkluzivně v Událostech, komentářích — Největší laser bude v Česku

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vyjednávání v ODS

  0:35 do playlistu

  Vyjednávání v ODS
  Osud Nečasova kabinetu je pořád nejasný. Pracovní skupina ODS dál usilovně hledá kompromis nad výší DPH pro příští rok, konec jednání je ale v nedohlednu. Rebelové předkládají svoje návrhy, kde jinde může stát ušetřit a tvrdí, že nevidí důvod pro konec koalice a předčasné volby. Mnoho takových důvodů ale stále vidí opoziční ČSSD. Pokud by se tak stalo, je dokonce ochotná podpořit koalicí navržený rozpočet, nad kterým zítra zasedne sněmovní rozpočtový výbor. Je možná shoda v ODS? Za jakých podmínek by ČSSD podpořila rozpočet? Jak vysokou DPH budou Češi příští rok platit? V Událostech, komentářích budou nejen o tom diskutovat poslanci Marek Šnajdr z ODS a Miroslav Svoboda z ČSSD.

 • Vazba pro Dalíka?
 • Telegraficky
 • (Ne)vítaná Merkelová

  22:53 do playlistu

  (Ne)vítaná Merkelová
  Transparenty s hesly „Merkelová pryč!“ nebo „Ne 4. říši“ čekaly německou kancléřku Angelu Merkelovou v Řecku. Podle demonstrantů totiž symbolizuje potíže země při získávání mezinárodní finanční pomoci. Merkelová přitom přijela Řeky podpořit a ocenila reformní kroky tamní vlády. Cesta Angely Merkelové do Řecka a situace v zemi – téma pro experta na mezinárodní vztahy Petra Robejška. Komentovat ho bude z Hamburku.

 • Exministr spravedlnosti USA exkluzivně v Událostech, komentářích

  31:56 do playlistu

  Exministr spravedlnosti USA exkluzivně v Událostech, komentářích
  V Bushově administrativě stál John Ashcroft v čele ministerstva spravedlnosti v období po útocích 11. září 2001. Prevence terorismu byla jeho prioritou. V úřadě prosazoval v rámci boje proti terorismu kontroverzní zákony, které omezují některé občanské svobody. Na otázky spojené s americkým bojem s terorismem nebo předvolební atmosférou v USA bude exkluzivně odpovídat bývalý ministr spravedlnosti USA John Ashcroft.

 • Byznys dnes
 • Největší laser bude v Česku

  48:51 do playlistu

  Největší laser bude v Česku
  V Dolních Břežanech u Prahy položili základy vědeckého komplexu, ve kterém bude dosud nejvýkonnější laser na světě. Asi nejambicióznější vědecký projekt v historii ČR má přilákat fyziky z celé planety.

Přehrát vše

Související