iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 10. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

7 hlasů
7063
zhlédnutí

Události, komentáře

Korupce na MPSV? — Radikalizace české společnosti? — Volby v Gruzii — Rok v čele ČT

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Korupce na MPSV?

  0:38 do playlistu

  Korupce na MPSV?
  Nové obvinění z korupce pro vysoké státní úředníky. Náměstek ministra práce a sociálních věcí a ministrův dlouholetý spolupracovník Vladimír Šiška a ředitel odboru informatiky téhož resortu Milan Hojer podle policie upláceli. Měl by ministr rezignovat? Jaké veřejné zakázky se měla korupce týkat? A měli by si ministři brát do úřadu dlouholeté spolupracovníky z byznysu? Diskutovat budou poslankyně a členka sociálního výboru Lenka Kohoutová /ODS/ a analytik Petr Soukenka z Nadačního fondu proti korupci.

 • Telegraficky
 • Radikalizace české společnosti?

  20:36 do playlistu

  Radikalizace české společnosti?
  Útok na prezidenta Václava Klause rozdmýchal zásadní debatu. Byla střelba z airsoftové pistole politickým činem a je česká společnost radikalizována záměrně, jak se domnívá prezident? Nebo se radikalizuje spontánně, mimo jiné i kvůli chování politiků, kteří jsou podle střelce Pavla Vondrouše neteční k nářku lidí? Je možné z činu jednotlivce usuzovat o stavu celé společnosti? Debatovat budou tajemník prezidenta republiky Ladislav Jakl a socioložka Jiřina Šiklová.

 • Volby v Gruzii

  36:27 do playlistu

  Volby v Gruzii
  Gruzínci si volí nový parlament. Na místě vše sleduje náš zvláštní zpravodaj Miroslav Karas.

 • Byznys dnes
 • Rok v čele ČT

  40:53 do playlistu

  Rok v čele ČT
  Petr Dvořák je rok v čele veřejnoprávní České televize. Na první výročí si nadělil nové logo, kterým jsou ode dneška označeny programy ČT. Byla nutná jeho změna? Jak je spokojen s novými Událostmi, jejichž podobu musel obhajovat i před Radou ČT? A spustí příští rok slibovaný program pro děti? Bude pro něj dostatek financí i pořadů? Posledním hostem bude generální ředitel České televize Petr Dvořák.

Přehrát vše

Související