iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 8. 2012
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

7 hlasů
4354
zhlédnutí

Události, komentáře

Slábnoucí ČSSD? — Napětí v ostravském ghettu — Nový trend českého hip hopu

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Slábnoucí ČSSD?

  0:37 do playlistu

  Slábnoucí ČSSD?
  Další oslabení pro sociální demokracii? Po kauze Davida Ratha opustil stranu senátor Vladimír Dryml. A není jediný, minulý týden přešla ke konkurenčním zemanovcům i senátorka Jiřina Rippelová. Proč opustili ČSSD? Je sociální demokracie prolezlá korupcí, jak tvrdí, nebo ztratili vliv a zhrzeni odcházejí ke konkurenci? Hrozí, že ČSSD před krajskými a senátorskými volbami odejdou i další zákonodárci? A dokázala se vypořádat s „odkazem“ Davida Ratha? Debatovat budou místopředseda ČSSD Jiří Dienstbier a senátor Vladimír Dryml. Jak mohou zemanovci sociální demokracii oslabit? A dají lidé ve volbách šanci malým a novým stranám? Rozebereme s komentátorem deníku Právo Alexandrem Mitrofanovem.

 • Telegraficky
 • Napětí v ostravském ghettu

  26:13 do playlistu

  Napětí v ostravském ghettu
  Situace v ghettu v Ostravě-Přívoze se vyhrotila. Nájemníci, kterým už týden neteče voda a hrozí jim vystěhování, protestovali před tamní radnicí. Kdo může za nevyhovující podmínky? Majitel domů, město, nebo nájemníci, mezi kterými je i řada neplatičů? Diskutovat budou místostarosta Ostravy-Přívozu Tomáš Kuřec /ČSSD/ a Kumar Vishwanathan z občanského sdružení Vzájemné soužití.

 • Byznys dnes
 • Nový trend českého hip hopu

  43:14 do playlistu

  Nový trend českého hip hopu
  Česko-slovenská hip-hopová scéna objevuje nové dimenze. Hip-hopery čím dál častěji doprovázejí živé kapely.Jak velká je to pro tuto scénu změna? Do studia přijde slovenský muzikant Vec.

Přehrát vše

Související