iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 6. 2012
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

10 hlasů
4797
zhlédnutí

Události, komentáře

Politici proti policii? — Muslimský bratr prezident Mursí — Chorvatská tragédie — Americký Pavel Bobek

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Politici proti policii?

  0:34 do playlistu

  Politici proti policii?
  Do protiútoku v kauze letounů CASA vyrazil ministr financí Miroslav Kalousek /TOP 09/. Přišel s novým posudkem, který Vlastu Parkanovou /TOP 09/ brání, a obul se i do policie, která podle něj ohrožuje demokracii. Tím si vyžádal ostrou kritiku opozice. O zmírnění rétoriky se zasazuje i premiér Petr Nečas /ODS/. Co stojí za kritikou policie? Zeptáme se právě ministra financí Miroslava Kalouska /TOP 09/ a bývalého ministra vnitra a člena sněmovního výboru pro bezpečnost Františka Bublana /ČSSD/. A co všechno bral Ústav státu a práva při přípravě posudku v úvahu? Téma pro jeho autora Jana Bártu.

 • Telegraficky
 • Muslimský bratr prezident Mursí

  32:01 do playlistu

  Muslimský bratr prezident Mursí
  Nový egyptský prezident Muhammad Mursí chce otočit kormidlem zahraničních vztahů své země. Volební komise ho do čela země potvrdila teprve včera, kandidát Muslimského bratrstva už ale mluví o zlepšení vztahů s Iránem a větším vlivu na rovnováhu v oblasti. Izrael naopak neskrývá obavy kvůli možné extremizaci země. Přinese Mursí skutečně zemi prosperitu, jak slibuje? A vrátí mu vojenská rada vůbec pravomoci? Odpoví přímo z Káhiry arabista Štěpán Macháček.

 • Chorvatská tragédie

  38:11 do playlistu

  Chorvatská tragédie
  Nehodu českého autobusu v Chorvatsku vyšetřují tamní experti. Už vyslechli cestující a prozkoumávají i vrak. 8 lidí při havárii zemřelo, šest dalších stále zůstává v chorvatských nemocnicích. Více v reportáži.

 • Byznys dnes
 • Americký Pavel Bobek

  42:07 do playlistu

  Americký Pavel Bobek
  Zpěvák Pavel Bobek se vrací s novou deskou. Inspiroval se na ní sice opět americkou kulturou, většinu alba Kruhy ale tentokrát tvoří přepracované verze písní zaoceánských tvůrců. Ať už těch legendárních, jako je třeba Frank Sinatra, nebo naopak mladších a ostřejších. Co pro slavného zpěváka americká hudba znamená? Nabídneme vám rozhovor právě s Pavlem Bobkem. A komentář k jeho nové desce připojí i hudební publicista Jan Vedral.

Přehrát vše

Související