iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 3. 2012
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
3773
zhlédnutí

Události, komentáře

Školství po Dobešovi — Toulouský střelec zastřelen — Odkaz Buly sicilské — Začíná Febiofest

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Školství po Dobešovi

  0:37 do playlistu

  Školství po Dobešovi
  Po necelých dvou letech změní ministerstvo školství svého šéfa. V jakém stavu ho zanechává odcházející ministr Josef Dobeš /VV/? Bude pro jeho nástupce ministerské křeslo „elektrickým“, jak Dobeš tvrdí? Co bude muset prioritně nový ministr řešit? A kdo by se mohl do čela resortu postavit? Debatovat budou Dagmar Navrátilová /VV/, místopředsedkyně strany a sněmovního školského výboru, o které se mimo jiné spekuluje jako o kandidátce na ministryni, předsedkyně sněmovního školského výboru Anna Putnová /TOP 09/ a stínový ministr školství Marcel Chládek /ČSSD/.

 • Telegraficky
 • Toulouský střelec zastřelen

  23:55 do playlistu

  Toulouský střelec zastřelen
  Podezřelý ze sedmi vraž na jihozápadě Francie je mrtvý. Po několikahodinové operaci speciálních jednotek zastřelil Mohameda Meraha jeden z policistů. Proč se nepodařilo ho zatknout živého? Jak bude pokračovat vyšetřování po jeho smrti? Jsou stopy, že byl napojen na rozsáhlejší extremistickou síť? A jaké jsou nálady ve Francii? V Toulouse máme zvláštní zpravodajku ČT Evu Hrnčířovou.

 • Byznys dnes
 • Odkaz Buly sicilské

  41:25 do playlistu

  Odkaz Buly sicilské
  800 set let Zlaté buly sicilské. Dokumentu, který vytvořil základ české státnosti. Jak zásadně ovlivnila české dějiny? Téma pro Martina Wihodu z Historického ústavu Masarykovy univerzity v Brně.

 • Začíná Febiofest

  47:32 do playlistu

  Začíná Febiofest
  V Praze začíná 19. ročník Febiofestu. Připravujeme reportáž.

Přehrát vše

Související