iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 3. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
2549
zhlédnutí

Události, komentáře

Kolabující soudy? — Tragická havárie autobusu — Jak porostou důchody? — Dvě hvězdy pro Prahu

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kolabující soudy?

  0:39 do playlistu

  Kolabující soudy?
  Situace v českém soudnictví je podle ombudsmana alarmující. Přetíženost soudů podle Pavla Varvařovského ohrožuje právo na spravedlivý proces. Proč dochází k průtahům? Jsou na vině nevýkonní soudci? Nebo jsou zavaleni tolika případy, že je nezvládají projednat v přiměřených lhůtách? A jak alarmující stav napravit? Debatovat budou Kateřina Valachová, vedoucí právního odboru kanceláře ombudsmana, a náměstek ministra spravedlnosti Filip Melzer. Komentář dodá redaktor Lidových novin Tomáš Němeček.

 • Tragická havárie autobusu

  18:29 do playlistu

  Tragická havárie autobusu
  Belgie truchlí. Úterní nehodu autobusu v jižním Švýcarsku nepřežilo 28 lidí, z toho 22 dětí. Vraceli se z lyžařského výcviku. Připravujeme reportáž.

 • Telegraficky
 • Jak porostou důchody?

  22:50 do playlistu

  Jak porostou důchody?
  Jak porostou důchody po roce 2013? Nastínit by to mohlo večerní jednání ekonomických ministrů. Ministr financí má připraveno šest variant, od zachování stávajícího modelu po zmrazení důchodů. K jakému modelu se členové koalice přiklánějí? Diskutovat budou místopředsedové stran poslankyně Helena Langšádlová /TOP 09/ a senátor Zdeněk Škromach /ČSSD/.

 • Byznys dnes
 • Dvě hvězdy pro Prahu

  39:22 do playlistu

  Dvě hvězdy pro Prahu
  Hned dva čeští šéfkuchaři získali prestižní michelinskou hvězdu. Poprvé tak gastronomický průvodce ocenil české kuchaře působící v Praze. Jakou hodnotu má hvězdička pro oceněné? Zlepšili se čeští kuchaři, nebo je hodnotitelé jen přestali přehlížet? Zeptáme se oceněného šéfkuchaře Romana Pauluse z restaurace Alcron.

Přehrát vše