iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 5. 2011
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

3 hlasy
3688
zhlédnutí

Události, komentáře

Skandál šéfa MMF — Umělecký ekonom — Poslední mise — (Ne)bezpečný hokej?

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Skandál šéfa MMF

  0:34 do playlistu

  Skandál šéfa MMF
  Kvůli údajnému sexuálnímu napadení hotelové pokojské se hroutí jedna z největších francouzských politických kariér. Dominique Strauss-Kahn byl totiž horkým kandidátem levice pro blížící se prezidentské volby. Teď šéfovi Mezinárodního měnového fondu hrozí, že skončí na desítky let ve vězení. Finančníci pak spekulují, jak skandál ovlivní globální ekonomiku. Ptát se budeme novináře Jana Šmída, investičního bankéře Ondřeje Jonáše a bývalého europoslance a sexuologa Jaroslava Zvěřiny.

 • Umělecký ekonom

  24:55 do playlistu

  Umělecký ekonom
  Má vést Národní galerii spíš člověk respektovaný v uměleckém světě nebo profesionální manažer? Ministr kultury Jiří Besser si vybral ekonoma Vladimíra Rösela. Bude řídit největší českou sbírku výtvarného umění ekonom bez kulturního cítění? Nebo ho umělecká obec kritizuje jen proto, že se bojí ztráty vlivu? Hostem Událostí, komentářů bude ministr kultury Jiří Besser.

 • Poslední mise

  36:51 do playlistu

  Poslední mise
  Po několika odkladech se raketoplán Endeavour vydal na svou poslední misi. Po třiceti letech tak pomalu končí éra amerických vesmírných letů. Co ale NASA chystá po definitivním zastavení současného programu? Téma pro zpravodaje ČT ve Spojených státech, Michala Kubala.

 • (Ne)bezpečný hokej?

  43:35 do playlistu

  (Ne)bezpečný hokej?
  Kromě bronzové medaile si řada českých hokejistů odváží z Bratislavy také šrámy a zranění. V několika případech dokonce tekla na ledě i krev. Byli hráči dostatečně připraveni nebo byl šampionát příliš agresivní i vyčerpávající? V závěru se na to zeptáme ortopeda a lékaře české hokejové reprezentace Radomíra Holibky.

Přehrát vše

Související