iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
20. 4. 2011
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

10 hlasů
3489
zhlédnutí

Události, komentáře

Výbuch v Explosii — Dozelenalo úsporám? — Mexický záliv: rok poté — 3D erotika

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Výbuch v Explosii

  0:30 do playlistu

  Výbuch v Explosii
  Pardubickou chemičkou Explosia ráno otřásl mohutný výbuch nitroglycerinu, látky využívané pro výrobu plastických trhavin. Čtyři pohřešovaní zaměstnanci zřejmě zemřeli v sutinách zdemolované tovární budovy. Několik dalších lidí je zraněných. Exploze byla slyšet i v obcích vzdálených desítky kilometrů, v nejbližších obcích tlaková vlna rozbíjela výkladní skříně. Co mohlo výbuch způsobit? Platí pro práci s rizikovým nitroglycerinem dostatečná bezpečnostní opatření? A nehrozí v areálu Explosie ještě nějaká další nebezpečí? Otázky pro odborníka na trhaviny Jiřího Petříčka.

 • Dozelenalo úsporám?

  13:30 do playlistu

  Dozelenalo úsporám?
  V programu Zelená úsporám na podporu zateplování budov a ekologického vytápění chybí téměř 8 miliard korun. Dotace proto nedostanou veřejné budovy. A není jasné, jestli na peníze dosáhnou všichni ze zhruba 16 tisíc lidí, kteří musí v žádosti opravit formální nedostatky. Proč se projekt Zelená úsporám zadrhnul? Byl projekt manažersky od počátku nezvládnutý, jak tvrdí ministr Tomáš Chalupa? Nebo se kvůli politickým zájmům na převis poptávky včas nereagovalo ukončením programu, jak tvrdí exministr a jeden z autorů programu Martin Bursík? Diskutovat o tom budeme s oběma aktéry sporu.

 • Mexický záliv: rok poté

  32:11 do playlistu

  Mexický záliv: rok poté
  Je to rok od havárie vrtné plošiny Deepwater Horizon v Mexickém zálivu, která způsobila jednu z největších ekologických katastrof v historii. Jak se oceánu a okolnímu pobřeží daří z ropného zamoření vzpamatovávat? Budou některé ze škod na životním prostředí nevratné? A začala už platit slibovaná přísnější pravidla pro podmořskou těžbu? Do Spojených států se spojíme se zpravodajem Michalem Kubalem. O tom, jak probíhá regenerace mořského života, budeme mluvit s oceánologem Bohumírem Janským.

 • 3D erotika

  46:23 do playlistu

  3D erotika
  Jako vůbec první profesionálně natočený 3D pornofilm označují hongkongští producenti film Sex a Zen: Extrémní extáze. Hned po premiéře se z něj stal kasovní trhák. Zatím se promítá pouze v Hongkongu a na Tchaj-wanu. Velký zájem ale projevují i Číňané z kontinentu, kteří kvůli filmovému zážitku neváhají do Hongkongu houfně nakupovat zájezdy. Podrobnosti nabídneme v reportáži.

Přehrát vše

Související