iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 2. 2011
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

13 hlasů
2346
zhlédnutí

Události, komentáře

Po bitvě — Tvrději na mladé násilníky — Školky jen pro vybrané

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Po bitvě

  0:37 do playlistu

  Po bitvě
  Krize ve zdravotnictví je zažehnána. Lékařští odboráři nakonec odsouhlasili memorandum, které v pondělí představil ministr zdravotnictví Leoš Heger /TOP 09/. Co lékaře přesvědčilo, aby memorandum podpořili? A byly vyslyšeny všechny jejich požadavky? Zeptáme se prezidenta České lékařské komory Milana Kubka.

 • Tvrději na mladé násilníky

  23:46 do playlistu

  Tvrději na mladé násilníky
  Nezletilí pachatelé brutálních trestných činů by mohli být souzeni až k časově neomezené ochranné léčbě. Novelu dnes schválila vláda. Čeká ji ještě projednávání ve sněmovně a senátu. Pomůže novela ochránit společnost od mladých násilníků? A jak by taková léčba probíhala? Téma pro ředitele Psychiatrické léčebny Bohnice Martina Hollého.

 • Školky jen pro vybrané

  31:21 do playlistu

  Školky jen pro vybrané
  Dostat dítě do mateřské školy není jen tak. Nejen že je v nich nedostatek volných míst, při výběru dětí ale podle českého ombudsmana často používají i diskriminační kritéria. Jaké děti by měly dostat přednost, když pro všechny volná místa nejsou? A jak důležité je pro vývoj dítěte, aby do školky mohlo docházet? Rozebereme s náměstkem ministra práce a sociálních věcí Davidem Kafkou a dětským psychologem Václavem Mertinem.

Přehrát vše